Nena i ka then Babit,sjelle gruan ketu po prej femijeve mos me largo,e kan semur Nanen ne moshe te re…

Nena i ka then Babit,sjelle gruan ketu po prej femijeve mos me largo,e kan semur Nanen ne moshe te re…-Persh Jam ni Anonime Kam Lecuar ket faqe dhe me ka pelqyr shum deshta edhe un ta ndaj historin time te jetes. Hisotria jetes time esht kshtu Dy prind e mi kan jetuar shum Te lumtur babi im ishte ne zvicerr e nana ime ne shtepi mbas ni kohe nana u shku ne zvicer dhe vetem per vizit se gjith her ika than nanes tem se smundem mar tu gjet aryse nana gjith her ka besu babin tem dhe ika besu shum lindi motra ime madhja dhe une pastaj nana ka fillu ta hetoj se bab osht martu atje me tjeter grua ka mar boshnjake gjith familja babes ekan dit ekan vizitu at gru nanes kurr si kan kalcu kan lind problemet prap nana si ka besu fjlave njerzve qka nike qe thojshin burri tu ka martu kan lind dhe dy vllaznija mi kur ka lind i vogli nana ja ka zan foton e saj grujaes dhe at her e ka kuptu se met vertet u martu na fmija kur sjen largu dhe nana ka than bire shpi ta kshyri vetem prej fmive mos um ndaj se kurban fmive kamu ba si lo fmijen ka tentu loj loj mnyra me nda nanen ton me hek pi shpies me mar at grun po aj as se ka pru shpi at grun kosov po ka pas qellim veq me nda nanen tem prej neve nana ska pranu kurr mena lan gjith her kshtu vazhdun problemt baba jem tha jeni dekt per neve na jena rrit shpi babes vetem babgjyshi jem baba i babes na ka majt me ushqim dhe kem jetu me ndima sociale dej sa u bonem per me punu na fmija kurr sju ka interesu axhallarve per neve jan ardh pushime prej zvicres ks gjirh her mirshen lakmi kurr sna kan mshtet na kan nda prej kejtve kan ba darsma kan pas cka kan pas festa gzime familje neve kurr sna kan afru sna kan thir na jem kan gjithmon pa krah gjith her fjal ikan qit nanes tem neve veq mena njollos moral po na kurr met keq sja kem kthy gjithmon nana jem ka than lenja zotit shkoni shifni folni per hir zotit familje ikini tash kur u ritem kem jeten emir na 4fmi qe jem e tash kejt kan ndryshu familja po sillen mir kur jen kan vogel dhe kur kem pas mas shumti nevoj as nja sna kan dasht as sna kan ndimu me fjal se me mjete ekonomike hiq ema hiq e mu pom dhem zemra se nonen tem ekan smu moshen mat re kur eka lan baba jem ika pas 30vjeqare se u martu ere e sod po mundohen agjallart met mir mena fol kur ekan pa qe jem ba zot vet vete e une soodu as mi fol as mi ndepre kejt kontaktet se pom dhem zemra se sna kan dasht kemi vujt shum edhe baben tem jena mundu prap me fol.me kan kontakt me ta po aj spo don mu kthy deshta ta mar ni mendim a ta vizitoj ma familjen babes kur edi cka na kan ba ajo se spo muj as me sy mi pa ma gjdo dit ma shum pi urrej flm shum prej te gjithve