Nena dhe I dashur im nderruan jet mbrenda dy jave,U njoftova me nje djal tjeter duke... | Histori Të Jetës

Nena dhe I dashur im nderruan jet mbrenda dy jave,U njofta me nje djal tjeter duke

Nena dhe I dashur im nderruan jet mbrenda dy jave,U njoftova me nje djal tjeter duke…

Nena dhe I dashur im nderruan jet mbrenda dy jave,U njoftova me nje djal tjeter duke…-Pershendetje jeni nje faqe e mrekullushme dua te tregoj historin e jetes time jom nje vajz 30 vjeqare ne moshen 15 vjeqare me vdiq baba vazhdum me vllazrit motrat nje jet jo edhe aq te let ne moshen 20 vjeqare u njoftova me nje djal ishte ne perendim bisedum rreth 7 muaj erdhi npushime u takum kalum shumm mir u dashurum e dojshimi njoni tjetrinn shumm te gjithh na kishin lakmi e perfundoj pushimin u kthy ne zvicerr mbas nje kohe vendosum me u feju dmth pushimet e veres erdhi dita me ardhh po per tuj ardh peson aksident dhe vdes lajm shumm i keq u permbys gjithqka ishte tmerr mbas dy jave me vdes nana ime peson infakt prej merzis tem se une u merzitsha shum mbasi me vdes edhe nana edhe dyher mashum mu shtua merzia rasht ndepresojn mir po me ndimen e Zotit familjarve kalova ket dhimbje se kshtu u kan e shkrune prej Zotit edhe mbas te gjithav ketyre vujtjev u njoftova me nje djal per mes nje shoqes dhe vazhdum biseden ja tregova rastin tem krejt dhe i thash je i pari qe pranova me biseduu mbas ketynve merzijav mir vazhdum tuj bisedu kemi dal shpesh per kafe jemi shetit dhe ky djali tonn kohe maka shpreh dashurin ndjenjat mthojke te du e krejt ishte i sjellshum djali shum i mir edhe une fillova me dasht fillova me ndje me konn e lumtur kshtuu vazhdum 5 muaj qdo dite nate tuj fol tuj ja shpreh dashurin njoni tjetrit mir dhe pa me propuzuar mue per fejes me thirri me dal per kafe dhe me thot une ket jav po fejohemi me ka propozu daja me ket vajz dhe une si nje vajz e lenduar vetem kta ja thash ani urime inshalla je i lumtur me tha me fal tlutem nuk thash sen u qova e lash ne kafe se di qysh kom ardh deri ne shtepi qa e lenduar e thyme skom fjal me pershkrujt dhe vazhdoj tjam dhe nuk e kuptova pse ma boni kta as nje arsyje nuk me dha deri diten qe me tha po fejohemi nket jav mir kemi kaluu mir kemi bisedu nuk po e di arsyjen pse kshtu veproji..se e zgjata shumm ju pershendes…