Ne video pash burrin tim duke e puthur me puntoren e socialit , E zgjova nga gjumi burrin tim dhe i thash ti duhesh te dalesh jasht sepse...! | Histori Të Jetës
Ne video pash burrin tim duke e puthur me puntoren e socialit , E zgjova nga gjumi burrin tim dhe i thash ti duhesh te dalesh jasht sepse

Ne video pash burrin tim duke e puthur me puntoren e socialit , E zgjova nga gjumi burrin tim dhe i thash ti duhesh te dalesh jasht sepse…!

Ne video pash burrin tim duke e puthur me puntoren e socialit , E zgjova nga gjumi burrin tim dhe i thash ti duhesh te dalesh jasht sepse – Anonim ju lutem,jam 1 grua jetojm jasht ken ka na kthejn se jemi pa letra dhe puna e fmive vendosem me u prish me burrin qe te rri un me femije.Po na kan da dhe burri asht ne qytet tjeter dhe tinzisht takohemi mirepo kto kohet e fundit e kam hetu se po mshef prej meje burri dhe i kam shiku tel dhe i kam gjet 1 vidjo qe e ka ba tinzisht me 1 puntore te azilantave ajo ska qen ne dijeni se ky a ka e filmon dhe e kish puthur dhe kuptohet kur e puth ne zyre po masanej qa bahet se ky e di gjuhen e ju perkthe te tjerve e ka te beje me qat puntore te socialit .Kur e pava u shokova e thirra burrin se ish ne gjum dhe i thash del jasht ske qa lyp ma ktu dhe filloi meu mbrojt tha ti ke kerku me u nda sa faji im ,e un kurr se kam trathtu vetem per fmit e mi mendoj ,ky nuk a rasti i par me ka ndodh dhe perpara poskam mujt me u nda me te ,bitte nje mendim nga ju a ja vlen me e fal per hir te fmive apo ti jam fund marteses dhe pse asht e veshtir ju lutem postone sonte pres pergjigje Ne video pash burrin tim duke e puthur me puntoren e socialit , E zgjova nga gjumi burrin tim dhe i thash ti duhesh te dalesh jasht sepse