Ne qofte se nuk do ja lëm ket emër femijes tonë , Meri plaqkat e tua dhe ik nga kjo shtepi sepse...! | Histori Të Jetës

Ne qofte se nuk do ja lëm ket emër femijes tonë , Meri plaqkat e tua dhe ik nga kjo shtepi sepse

Ne qofte se nuk do ja lëm ket emër femijes tonë , Meri plaqkat e tua dhe ik nga kjo shtepi sepse…!

Ne qofte se nuk do ja lëm ket emër femijes tonë , Meri plaqkat e tua dhe ik nga kjo shtepi sepse – Pershendetje shkruaj Nga Fb i nje shoqes. Jam 7 muaj shtatzane Po mka dal probleme me burrin nuk merret me mua ne kohen te lire por tan diten kur esht i lire bredh me shoqni rrugave e mka than ndaq qedhtu Mir se ste pelqen shkelja ka dush Edhe ma nuk i kam than sen per ket pun Tash pa prit me tha nje dit qe ka vendos ni emer per femi ton Ai emer asht i familjes te tij , emri esht i Keq e i vjeter per mja lan femis ton, Une i kam than se sme pelqen Ky emer duhet me vendos per nje emer qe na pelqen te dyve e jo Veq njanit , Ai mka than nqofse nuk ja lajm ket emer se une du At her Une do ndahem me ty i thash Qitash u bo boll kur dush merri letrat divorcit Edhe i nershkrujm bashk e kurr syt Sdu me Ti pa ma, Edhe mos kujto se Munesh me pa naj her femin ton, kam met lajmru polici per Gjithqka e Ai vend qe mi rregullu punt me mu Ai u ik Qe 2 jav ka dal Prej shpis as nuk u lajmru as sen , Une i kom lajmru prinderit te tij per qdo sen edhe i kam than Po dyshoj sene se ka sjellje te kqija vjehrra me tha mos ngjit flliqesira djalit ton se Ai ska shoqe femra e le me tradhtu Edhe vjehrra me tha na skem qef mu perzi Qka doni boni i thash Qka koka puna jote Ti e ke e evlad duhesh mi fol Une me dit skisha nis femi me ta me tha vet jeni taku vet duhesh mi rregullu punt, i thash Flm per kto fjal po marre duhet met ardh se Qika ke vet .. me tha ty duhet met ardh marre se Po kujton je burr Edhe dul vjehrri me tha Mvjen Keq kom me fol me ta i thash sen hiq mos fol me ta , masanej e morra vesh se e kish rrejt burrin te shoqes tem se Martesa Jon spo funksionon se Une po lypi me dal rrugave me shoqe e Ai ska qef e kjo sesht As pak e vertet Une jam anku Ai mos me dal shum me shoqni Po mu me mu me nejt e me dal na bashk. para do dit kish postu Fb foto me do femra kineze dhe e kish shkru me shoqni e Une Prej Qe Jam njoftu me ta i kam than shoqni femra me pas Burri jem nuk pranoj Edhe Ai u kan dakort , ne at moment kur e pash At foto blok neper krejta anet ja kom bo Edhe kam shku drejt gjykat i kam nxjerr letrat divorcit Edhe i kam than hajde mi plotsu letrat Edhe merri krejt senet Tua se shpija me takon mu , ka ardh i ka plotsu letrat Edhe i ka marr senet te veta e me tha Une Jam burr Ti ske respekt per mu ma Mir heret mu ndah se sa vone i thash Shko q!iju me nan tane se Une sbahem sherbetorja jote . Qka mendoni Ne qofte se nuk do ja lëm ket emër femijes tonë , Meri plaqkat e tua dhe ik nga kjo shtepi sepse