Ne motel shkova virgjine kur dola isha jo virgjine,U lidha me nje burre te martuar i cili... | Histori Të Jetës

Ne motel shkova virgjine kur dola isha jo virgjine,U lidha me nje burre te martuar i cili

Ne motel shkova virgjine kur dola isha jo virgjine,U lidha me nje burre te martuar i cili…

Ne motel shkova virgjine kur dola isha jo virgjine,U lidha me nje burre te martuar i cili…-Pas qdo veshtiresie do vjen miresia Pershendetje tgjitheve kam deshirê te mbes Anonime Si qdo njeriu e ka nje te kalume por e imja ështe krejt ndryshe , sepse u njoftova me persona ma te keqinjte ne bot , Isha 16 vjeqe isha ne nshkoll te mesme dhe u takova me nje person me lypi numrin dhe met vertet nat kohen qe isha nat mosh qe kisha me pelqeu por thjesht si simpati nuk mendoja te kisha diqka me të 2 muaj vetem ne telefon flisnim mbas 2 muaje dulum per kafe dhe te bidesojme gjat 2 muajve ne telefon me jepke dashuri dhe pse niher u takum por un prap sdoja te mendoja per gjera te tjera se isha ende ne shkoll kisha deshir te mbaroja por ndonjeher del diqka dhe harron te gjitha si mendon fare dulum per kafe dhe ai ishte me nje shok te vetin kurse un me dy shoqe por njera u nda nga ne dhe iku dhe ne duke biseduar shoqja ime dhe shoku duan te iknin per ne hotel kurse un sdija asgje sepse kurr skisha qen ne nje vend te tille dhe un ithash shoqes jo ti shko un do rrij ketu dhe do ju presim kurse ajo filloj insistoj te lutem eja sepse do rrinim te 4 ne nje dhom dhe vetem do bisedonim thash ma jep fjalen se do rrinim te 4 tha te premtoj , Kurse hinem dhe te shkallet perball ishte nje dhom dhe shkoj shoqja drejt dhomes dhe me tha shihemi me vone un mbeta e habitur dhe i thoja eja ikim tu me premtove por me genjeve dhe hym ne dhom un sdoja te qendroja kur papritmas filloi te me ngacmonte dhe me thoje qe do bej dashuri me mua kurse un isha virgjine dhe sdoja i thoja ne rast se do e bej , Do e bej vetem ateher kur te martohem dhe ndryshe skam per ta ber asnjeher me parë por gjithqka mbaroj atu kur me forc ma morri gjen me te shtrejt para maltretimimit me thojke kur ta humb do te marr per grua dhe asnejher sdo te le por ekuptoi qe nuk dua ta humbi ateher me forc e beri ate qe deshi por mbas atij momenti mat veshtir qe kam pasur ne jet un skam dashur më as ti flas le më ti kerkoi te me marr per grua sepse njee njeri qe te don asniher nuk te lendon dhe perfundoi ikem nga atu as nuk u pershendeta me tē por ktu faji ishte shoqes time sepse ajo me premtoj qe do rrinim bashkë un nuk dija sepse asnjeher me par nuk kam qendruar ose shkuar ne motel por sidoqoft un skam dashur asniher me shoqen time ta sho me sy sepse nje shoqe e vertet sdo te kishte len ne ate pozit , Nejse shkuam ne nje kafe sepse kisha dhe ca koh te shkoja ne shtepi isha e habitur e merzitshme dhe mendoja se te gjithe e kuptuan se qfare perjetova sdija qte beja mendoja te i tregoj familjes thoja qe i tregoj e lypin e gjejn babi im dhe mixhallaret nuk e lajne te gjall mendoja ta denoncoje por thoja prap familja ime e kupton dhe do behej keq se sdo ja linin vetem me burg pa ju hakmarre dhe heshta neser i bej 21 vite dhe askush nuk e dije per kete gje vetem mbas kesaj dite te veshtir kaluan dy tri dite kurse un u semura saqe kisha marr trauma dhe me qojne ne spital por as mjeket nuk e din se sqkisha dhe thonin familjareve qe vajza sdo te jetoj por se dinim pse vetem mengjesi nuk do e zej te gjalle kurse babi ishte shumm i shqetesuar dhe nuk e dinin prej nga vije dhe shkaku i cili vajza nuk do i jetoje kurse un ne enderr shija veten te me maltretimonin aj me shok te tyre te ciliet ishin diku 8 veta dhe me shume dhe bertisja un merrja fryme por isha definitivisht vetem trupi ketu dhe as familjen time se njifja por deshi zoti mbas dy tri dite u ngrita ne kembe dhe isha shendosh e mire dhe asnjeher sme ka ndodhur më po askush se kuptoi pse isha ne ate gjendje , Kaluan ca vite kur para 3 vite njoftova nje djale thjesht them nje djale po ai ishe burrë i martuar por un nuk edija me donte si i qmendur nejse kaluam dy tre muaj pa e verejtur fare qe ishte i martuar me njoftoi me familjen e tij me vllaun e tij dilja u takoja po asnjeher se kam kuptuar dhe papritmas me erdhi nje mesazhe ne telefon dhe e hapi dhe me tha largoju prej tije te lutem se ai ka gru e femi dhe mbeta e habitur dhe thoja seshte e vertet dikush deshiron te na ndaje dhe sdo na ler bashk se met vertet kalonim mire te gjith na kishin lakmi por u ndala dilja por jo si herave tjera dhe papritmas me telefonoi dhe nje e familjes te tij dhe me tregoi gjith te verteten saqe me te gjithat mkishte genjy vetem emrin tvertetin dhe atu perfundoi e gjitha e thirra dhe u takova I thash un se kom dit qe je i martuar e ki femij por nga ky moment qe e kuptova un sdo te lija femijet jetima asnjeher dhe sikur te ishe mashkulli i vetem ne kete bote dhe sdo ja beja gruas se tij asnjeher , E e mendoja kur ja ben gruas te vet por mua do me bej qdoher sende te keqija dhe e qitja ne vete sikur burri im te kisha te dilje me nje femer tjeter dhe u ndam edhe pse ai qdo dite sme ka ler rehat por un ja tejkalova e largova nga vetja qdo dit vuajta qdo dit me dukej sikur po shkaterrohem dhe thoja qe asnjeher skisha fat ne dashuri dhe sdija qte beja kur ne ato dit te veshtira takova nje djale i cili 3 muaj me mbeshteti si shoke dhe me kshilloi e dinte historin time te gjithen me ndihmoi e tejkalova dhe kete rast mbas 3 muaje. mbas 3 muaje shoqeri mamir te them mbas 3 muaje vuajtje fillova ta doja dhe pse ky ne ate moment qe jemi pare me thojke do behesh femra ime per seriozisht dhe do fejohemi por un skisha guximin te vazhdoj nje lidhje te re dhe mbetem shoke mbas 3 muaje fillova te ndjejë per te saqe per askend sndjeja nje gje te tillë dhe u bashkuam u fejuam u martuam kurse tashe presim femije dhe jam shum e lumtur me të saqe jeten do e jipja per të mbas gjith ksaj historie vetem ky edinte historin time por asnjeher te vetme nuk ma ka permendur dhe me ka mbeshtetur deri ne maksimum , Desha te thoja qe mbas qdo veshtiresie do vjen nje gje te cilen se mendoni fare un jam shum e lumtur tash inshalla don zoti te jemi gjithmon bashkë sepse met vertet me erdhi princii te cilin nuk e prisja Ju Pershendes te gjitheve qe ndajtet kohë.