fbpx

ne moshen 18 vjecare u martova me nje djal 32 vjec

Ne moshen 18 vjecare u martova me nje djal 32 vjec, pas 20 viteve dua te ndahem nga ai por …


Ne moshen 18 vjecare u martova me nje djal 32 vjec, pas 20 viteve dua te ndahem nga ai por … – Ku ta nis dhe un te shkruaj historin e jetes time…Qe ne moshen 18 vjec me fejuan me nje djal 32 vjec…Mendova se mora nje njeri te pjekur dhe burr te zotin ashtu si e meritoja…isha e re e bukur boll mbas fijese qe i bie te kisha ber parjen si ishte koha ateher ,vinte te kerkonte dikush doren duke folur fjal te mira per djalin ..dola u pam kmyem dy fjal me njeri tjetri tham po sollen unazen mbas dy dite ,,, u nis per greqi ishte kater shtator…93 ka ardh ne korrik dhe jam martu ne shtat gusht kjo ka qen njofja jon Mbas martese fillova ta njifja se cfar karakteri dhe i pergjegjshem ishte…cte them nje pijanec qe rrinte deri ne oren nji e dy te nates lokaleve mbeta shtatzan thash do zoti ndryshon erdhi vajza par ne jet i njejti mendoja per dit per ta ndar ku te veja ku te shkoja prindrit sme mbeshtesnin thonin atje ku te kemi dhen mos kthe kok me mrapa ne kto kushte nje dit fol e tre meri erdhi goca e dyt po i njejti ne ate koh filloj nje pun qe ishte me turne i pari i dyti i treti dilte nje dit pushim se cbente atje un sshifja gje por di qe diten qe i takonte shtepi vinte i pir fjal e sherr me mua sa un e di ,e kishte pijen me fjal Te nesmen kur i delte rrinte shtrir se i dhimbte koka dhe me tr vjella kur behej mir i vinte radha punes e keshtu ishte rutina e tij Mbas dy vajzave erdh djal Mendova se po gezohej e po ndryshonte sepse e kishte ender nje fmij djal dhe un ja solla pervec se gzim personal dhe mburrje ne form ktenarie se u be me djal spati ndryshim Ate koh u bera me tre fmij hallet halle gjysmen e rroges e linte bixhoz raki i thash vetes mendohu si di rrisesh kta fmij me fjal te shumta shkova bera nje kurs te njee profesioni te punoja dhe ate se perfundova tamam se ai cdo jav qe vinte me takonte ma kujtonte qe kish ber gabim qe me lejoi Mbas shum vitesh vuajtje dhe peripecish kaluan 20 vite po njejt jet Si perfundim un smundem me ndoshta stresi tepert dhe jeta qe sapo u tregova me ka lodh jasht mase Kam mar vendim ta ndaj Smundem me ta duroj ofendimet e tij e bera per hir te fmijve aman dhe fmija kur u rritka ste vlerson cke duruar thot sme duhet gje mos e mbaje nje njeri te till Duam qetsi dhe te drejt kan …aman smundem me sepse as ateher sditi kur isha nje cop fmij as sot jo vec thot ste vjen zor te ka mar perendia mendjen ne kte mosh po ju prish jeten fmijve se kuptoj se si kur punoj sa mund ne pun ne shtepi 24 or kemb ma thon fmijt je nje heroin e vertet Aman djemt qenkan me te gjukushem sepse ste kuptojn se di me vjen keq qe po rris nje fmij me llogjiken dhe sjelljen e te jatit e dua shum djalin tim normal si nen moj por kur mendoj se mos behet si ai nuk di me duket vetja e pazonja si ta edukoj ta bej te denj per nje jet europiane jo si burrat tan …Qe kan heroina ne krah e sditen tna vlersonin nje her mfalni nese fola shumes por ket eksperienc kam pas Ne mnyre anonimeje do doja dhe un mendime apo sugjerime Para se te shkruani lexoni dhe gjukoni Kalofshit mire kushdo ta lex Nese behet publike. – Ne moshen 18 vjecare u martova me nje djal 32 vjec, pas 20 viteve dua te ndahem nga ai por … –