Ne diten e dyt te marteses u rrahen krejt familja mes vete vetem pse dola me burrin tim ne qytet , Kur shkova ne zvicer pash tmerrin e vertet sepse... | Histori Të Jetës
Ne diten e dyt te marteses u rrahen krejt familja mes vete vetem pse dola me burrin tim ne qytet , Kur shkova ne zvicer pash tmerrin e vertet sepse

Ne diten e dyt te marteses u rrahen krejt familja mes vete vetem pse dola me burrin tim ne qytet , Kur shkova ne zvicer pash tmerrin e vertet sepse…

Ne diten e dyt te marteses u rrahen krejt familja mes vete vetem pse dola me burrin tim ne qytet , Kur shkova ne zvicer pash tmerrin e vertet sepse – Ju lutem anonim. Pershendetje histori te jetés du me tregu edhe une nje histori bukur te gjat : Kshtu jam nje vajz nga ks e martuar ne ch isha ne fakultet por nuk e gjeta burrin vet por me msit permes familjarve tmi me njoftuan me burrin u pelqym po shpejt e shpejt familja tij dojshin mena feju u fejum me nje fejes te thejsht une nuk shkova te i fejumi qysh po shkojn tash nejse u kry dhe mirë nisi fillimi po pas nje kohe fillum me mendu per teshat e nuseris bashke me familjen e tij aty filluam ok krejt po fillun motrat e burrit e vjehrria meu perzi ngjithqka prap okej ikam dasht shumë vjehrrin edhe motrat e burrit sepse kta Jan d’y vllezer dhe kater motra motrat sshume te lazdrume po sme knteresojke per to problemi tyne ok erdh koha te martesa dulem me vjehrrin e kunaten e dyt motra burrit burri ishte ne ch une e mora nje moter se mvinte keq prej tyne i mora teshat e krejt dukatin ok po kunata jeme gjith tuju perzi dej ne duvak mu mpelqejke duvak i gjat me e mar ajo ja bajke vjehrrit bab pse mi marr kjo ok sbana za u martova shumë mirë krejt shkojke po kur um qun te shpija dmth si mkan shti ne shpi mas pak kohe me pushu pak e me shku restoran aty kur kena dal me burr sish kan kerkush kishin shku krejt ne restoran ok shkum me ba foto prap kunata e dyt u kry dasma super krejt mas nje jave dulem me burr  veq un me burrin po ju erdh merzi kur u kthym u rrehen familja mes veti pse jeni dal e kunata ma bajke a sunna me dal ti me naj kon prje neve po veq me burrin ton a , Aty u rrehen me burrin tem krejt me vjehrri me kunat e kunata edhe me thojshin ky qka ska ba shkoj pushimi tre jav une meta ks se hala skisha letra ok mas nje kohe me ra me prit ne ks 8 muaj erdh burri ne ks e nxana tuj fol me. Nje tjeter u rrokem per ta se ja nxuna fotot eum rrehi per spital um bani tre dit ne spital u qun nkam o falna ja fala u bana Bashk me ta prap edhe erdha ne ch kur erdha ktu qka me ardh qka sum thojshin vjehrra me qika krejt i bajsha mthojshin sdi sen ti ikshin neper dhoma um lashin vet ok mbeta shtatzan burri u sillke shumë mire po familja u qun Kunder meje shumë per burr folshin gjithqka prap sbana za i bana tre muj shtatzan um rrehi burri per familje tij ne lajmrova ne polici nje muaj nejta shpija grave prap per hater qe isha shtatzan ju ktheva dulem ne banes ton skishum nqat fillim sju folsha familjes tij kurqysh sidomos motrave tmdhaja skom fol hiq me to me burrin isha super po kur e linda djalin filloj vjehrri tuj ba presion burrit me ardh qikat se ska pranojsha se dojshin mem rreh ato per qata si pranojsha dmth linda si pranova vjehrri 5 muaj reesht um thirrke mu en me qika Tu kajt e qita doren nzemer mas 5 muje pranova shkova te vjehrria per ditlindje vjehrrit folum me to une normal ju fola prap filloj mirë krejt.Mas d’y tre jave filloj kunata e dyt prap men than hajde nimoj mamit dmth me shku meja fshi banesen une kurgjo tjeter sherbtore per ta thash pse kur erdh mami yt mem nimu najher mu une linda Kurr serdh mema pastru djalin aty u kall kunata tha tash dojshe mu hakmerr ti nan teme a thash kam ku mu hakmerr une me dasht hajmarrje tha nejse kaloj gjithqka qashtu edhe ja thej kamen djalit kunata e madhe motra burrit edhe thojke qe sja kum thy une as nuk erdh Kurr me pa qysh asht djali a asht gjall a jo aty u rrokem me burr qysh nuk erdh motra me pa um rrehi burri prap tash jam shpi grave me djal djali mka ra mu po une kom degju qe burri jem ka dhunu dy her dy femna e se kum dit une tash po du me lujt qysh kom jetu me nje njeri pervers edhe burri po thot ne gjygj kjo ja ka thy kamen djalit asht nan e keqe psikopate tash Pom fajsojn mu qe ja kom thy kamen djalit po problemi tjeter esht se une jom ne ch qe dy vite me premi B gjuh nuk di se sumkan lan me shku Kurr nkurs kurgja jo tash Pom thojn ka mundsi met kthy ne ks si tedel afati vizes nuk une nuk gjej pun edhe gjuhen nese se msoj jam shum ne hall te madh mos te Harroj me cek se burri edhe djali e kan premin C. Ju lutem nese dukush munet mem ndihmu mem ttegu qysh shkojn kto pune ju jam shume mirnjohese dhe me falni nese u lodhet duke lexu kaq shume ju flm dhe suksese gjithve po ju shkruaj nga nje shoqe imja se une skam fb ju flm Ne diten e dyt te marteses u rrahen krejt familja mes vete vetem pse dola me burrin tim ne qytet , Kur shkova ne zvicer pash tmerrin e vertet sepse