Ne cdo qytet Burri i ka ka 2-3 femra, mu m'thot "Familja jeme te kan mar vetem per hyzmeqare" dhe... | Histori Të Jetës

cdo qytet

Ne cdo qytet Burri i ka ka 2-3 femra, mu m’thot “Familja jeme te kan mar vetem per hyzmeqare” dhe…

Ne cdo qytet Burri i ka ka 2-3 femra, mu m’thot “Familja jeme te kan mar vetem per hyzmeqare” dhe… – Pershendetje ju lutem anonim, edhe un kam nje histori, me falni se sdi as si ti shprehi mundimet e mija edhe ende vazhdon jeta ime si ne ferr. Jam nje grua e martume para 20 vitesh jam martu me msit baba mka feju, zoti mi ka dhuru 2 femi jeta ime ka vazhdu shkaku i tyne, per mu ka qen i pari mashkull ne jet edhe vazhdon te jet ashtu, ne fillim te martes shum mir kem kalu po familjen e ka pas shum te veshtir edhe pse ma bajshin te pa drejt i kam respektu, pas lufte qdo sen ka ndryshu me burrin ja nisi po del qdo dit e nat kam bisedu me te po ma bajke bohet mir vetem ket fjal ma thojke mas do kohe nisi e me maltretu pa kurrfar arsye me thojke se familja jeme te kan mar vetem per hyzmeqare mi thojke fjal shum te rona po prap se prap ish baba i fmive e kom dasht shum u bajsha qe spo ni sen, ska qytet te kosoves qe nuk i ka ka 2 apo 3 femra edhe ban video me to e lavdohet me shoqni. Amo qe 4 vjet asht me ni femer ajo e ka dit qe jam une e fmija edhe qa ka thon aja ky ka bo , i thojke maltretue grun te ndegjoj ne tel une skam dit qe o ka bon kto sene po ni dit ajo me thirri ne tel em tha qe ski qa rrin aty se burr ski ky asht vetem i imi edhe me tregoj se tkam ndegju ne tel kat tka rre aj ty pse rrin aty me tha se qa i ka ble dhurata qa ka bo per ta qdo sen me detaje jam shum e lendume jam ne depresion shkaku i familjes e i fmive kam duru, ajo e din qe del edhe me tjerat se asaj qdo sen i tregon a me mua as ni fjal te vetme nuk e fol as per mir as per keq vetem kur ta therras ne tel kur me duhet diqka vjen ne shpi em maltretu pse pom pengon ti, jam ne hall rinia ime mka shku me shum dhimbje kam shum qka ju tregoj po me kaq po e perfundoj flm per ata qe lezojn.