fbpx

Ndjenjat po lodheshin dashuria po u zbehke ti po ndryshojshe , Me quajke K*** me quajke ne shum emra te ndryshem dhe erdhi koha qe

Ndjenjat po lodheshin dashuria po u zbehke ti po ndryshojshe , Me quajke K*** me quajke ne shum emra te ndryshem dhe erdhi koha qe…!


Ndjenjat po lodheshin dashuria po u zbehke ti po ndryshojshe , Me quajke K*** me quajke ne shum emra te ndryshem dhe erdhi koha qe – Pershendetje Histrit e jetes hyna ne faqe dhe gjat gjith dites lexova per plot histori me te vertet me vjen keq per te gjitha ndodhit qe i kan ndodhur gjith femrav Zoti ju rujt nga cdo e lig Okej po vazhdoj edhe un nje histri time tjet anonim jam nje vajz nga prishtina 18 vjece para 3 vitev njoftova nje djal fillova edhe u lidha me te si cdo femer qe e don nje person me gjith zemren mundohet mos me humb po vjen nje pik se e humbet perplot 3 vite shum te veshtira me shum lutje lot se buzeqeshje e lumturi megjithate cdo lidhje ka edhe problemet e veta te cila zgjedhen her do kur do 3 vite nuk jan pak por as shum nuk  jan dashuria ime per te ishte pertej kufive jom kon ngjendje gjithqka me bo per mu kon me to kam hedh posht edhe familjen sepse jam nje femer se kam nevoj per dashuri lumturi e paqe jo lendime e te shara pa fund epo kerko lumturi kerko dashuri ne fund ne duar te mbetet e shara e tij pas ksaj kohe ndjenjat po lodheshin dashuri po u zbehke ti po ndryshojshe cte mbetet ne dor vetem te largohesh bera hapin ma te veshtirin ne jeten time vendosa te heki dor nga kjo dashuri edhe nje dit shkrujta i thash se nuk muj mo truni mu ka blloku ai vazhdojke edhe folke ti ke njoft dikon qata ki ndryshu une i thojsha nuk kam njoft ti e din qe tdu tkom lut mjera here edhe pse jom femer mu kon me ty se tdu shum pse mthu ke ndryshu pse mthu ku** e tani mthu mfal ma bojke po ku** je une jom lodh prej tshajmes tij nuk duroj mo kom vendos mu largu edhe pse e du nuk kam gjet kerkan thjesht jam lodh prej shamjes tij une jap dashni aj mjep tshame ndersa fjala ime me e rond qe ja kam than une ati ik largohu zhduku Ndjenjat po lodheshin dashuria po u zbehke ti po ndryshojshe , Me quajke K*** me quajke ne shum emra te ndryshem dhe erdhi koha qe