Ndihem shum e nenqmuar nga njerzit sepse jam e shendosh , Kur dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej fytyrat kur jan duke...! | Histori Të Jetës

Ndihem shum e nenqmuar nga njerzit sepse jam e shendosh , Kur dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej fytyrat kur jan duke

Ndihem shum e nenqmuar nga njerzit sepse jam e shendosh , Kur dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej fytyrat kur jan duke…!

Ndihem shum e nenqmuar nga njerzit sepse jam e shendosh , Kur dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej fytyrat kur jan duke – Pershendetje jam nje vajze nga kosova po ju shkruaj nga ni fb e shokit tim te afert dua te mbetem anonime jam 26 vjeq dhe arsyja po ju shkruaj eshte se ndihem e nencmuar shume nga njerzit sepse jam e shendoshe sa dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej menjhere fytyrat kur jan duke fol per mu po ashtu kam edhe te aferm familjar qe me perbuzin per shkak te peshes ndihem shume keq nuk di si te shprehem por ju kisha lut atyre qe perbuzin dike veq pse eshte i shendoshe mos i nencmoni mos i perbuzni se edhe ata jan njerez si i holle si trashe njejt qysh tka fal Zoti duhi me kuptu se nuk arrihet pesha veq tu honger po edhe nga shkaqet tjera si psh stresi nuk osht qe ata kan qef tjen ashtu. Mund te thoni egzistojn dietat apo fitnesi edi krejt n rregull ama nuk eshte elehte dikush ka sukses dikush jo po pse me nenqmu ni person veq pse osht i trashe edhe aj ka ndjenja ka shpirt nuk ban me kqyr me ni sy tjeter. Nje nat dola me ni shoqe ne park per te ecur thash te bej kshtu cdo nat bile te ec po ku me dal ku meniher sa kam dal njerzit duke me shikuar dhe duke qesh mas shpine kishte nga ato qe ashiqare ose flisnin diqka por un i degjoja dhe prej asaj natse sdola mo se me humbi vullneti. Edi se disa nga ju do me thuani me rendsi je mir nga shendeti ska rendsi holl apo trash .. une e di kete ndihem mir nuk jam as e semure jam shume mir po shume me pengon se pse njerzit shikojne me nje sy tjeter Zoti na ka fal gjithve nisoj si trash si holl si zi si t bardh si i gate si i shkurte ju kisha lut atyne qe perqeshin njerzit maspari nisuni nga vetja pastaj shikoni dike tjeter duhet ta dini se dike e lendoni per fat keq jemi ni popull injorantesh qe vetem ket dijm te bejm ta perqeshim njeri tjetrin. Ju faleminderit per mirkuptimin Ndihem shum e nenqmuar nga njerzit sepse jam e shendosh , Kur dal ne rruge te gjithe me perqeshin i verej fytyrat kur jan duke