Nana po ma shan Burrin kah po sillet, po m'thot "Qa o ka bon ai Burr jot qe nuk t'merr"! | Histori Të Jetës
kah po sillet

Nana po ma shan Burrin kah po sillet, po m’thot “Qa o ka bon ai Burr jot qe nuk t’merr”!

Nana po ma shan Burrin kah po sillet, po m’thot “Qa o ka bon ai Burr jot qe nuk t’merr”! – Pershendetje jam nje vajz 24 vjeqare jetoj ne kosov jam e fejuar met fejumin e qojm shum mir me don shum dhe e dua me respekton mu dhe familjen time edhe un ja respektoj familjen shum! Problemi esht te prind e mi un boj pun en shpi time gjat gjith kohes edhe prind e mi kurr sjan te kenaqur me mua kurr kurr dje ishte dit e mir shum dhe u qova duke la pastru tapetat duke i la nena ime me thojke hee qka je qu me la kush tka thon ma mir me pas bo buken sme respektojn hiq gjat gjith kohes qa o ka bon aj burr i joti qe ste merr un tash kam perfundu kursin edhe i fejumi jem spo ka faj se spo ka termine per gjermani bashkim familjar nena dje ma shajke burrin pastaj folke me motra ato me mershin ne tel me neve e ke te kryme qa ske bo buk po kishe po laj tapeta! Gjat gjith kohes lypi pare burrit met majt me honger me pi paguje internetin me thojn se ti po fol mas shumti un po merzitna shum i fejumi im ka nje qik ne martesen e par qe ka pas po un kam pranu edhe qe e ka pas ni fmi nena me thojke me kon e mira e kishe fatin ndrysh jo kshtu me fmi un po du mu qmend nga merzija jeta mu ka merzit burrit si kallzoj kurr edhe aj merzitet shum kur mshe mu tmerzitur! Familjen time shum i don po kta veq para tinaj marohen tmir a sit shkon aj qa sfolin per to njeher sfolsha po tash pom lendujn fjalt kur poj flasin per to se e du edhe esht njeri shum i mir un at njeri e du pa interes e mu mi plotson gjitha deshirat tash un smuj mu bo gabelic me lyp pare oh bre qa pom kshilloni jam merzit shum edhe motrat me gjuhen lypi pare bon ashtu kshtu jam shum ne hall me falni nese e zgjata shum ju pershendes.