zdi me dasht

Me tha “Mos u dashuro ne mu se une nuk di me dasht, ne jete s’kam dashuru kurre”, por mu me hyni ne zemer dhe…

Me tha “Mos u dashuro ne mu se une nuk di me dasht, ne jete s’kam dashuru kurre”, por mu me hyni ne zemer dhe… – Anonim te lutem! Jam nje vajzë 24 vjeqare kam qen ne lidhje 4 vjet kemi kalu shumë mirë aq mirë sa qe nuk di as me pershkru me fjal se sa mire kemi kalu sa kemi qene ne lidhje se bashku, dhe në fund u feju me dikon tjeter veq kur kam ndegju qe osht feju nejse u bë tash 1 vit qe jemi nda e kam marr veten, para 2 viteve hina ne kontakt me një djal biseda filloj shumë mirë ja tregova historin edhe i thash qe je i pari qe kam pranu me hy nkontakt prej rastit qe mka ndodh. Nonstop shkrujshim kur mbas 1 muje qe folem ra fjala per lidhje serioze dhe i thash nese nuk ki mendime serioze tregom, tha une po t’thom se mos u dashuro n’mu se une sdi me dasht, me t‘vertet u qudita se se kuptojsha qysh ka mundsi nje djal me te fol me dasht me kan ne lidhje me ty edhe me te than qe nuk di me dasht se nuk kam dasht kurr ne jete, dhe e mora kete fjal si hajgare dhe si besova tha kurr se kam dasht kerkon per qita nuk me zgjasin lidhjet lidhja ma e gjat tha o kon 1 vit e gjys i thash a i ke thëne najher te dua asej tha jo kurr se kur si kom than as nuk kom dasht me i than se kur se du dikon nuk i thom, edhe mendova qe veq po don me shit mend e lash folem edhe 1 muj tjeter e pash qe ska kurrfar ndryshimi apet m‘thoshte mos u dashuro ne mu tkom tregu qysh jam sdu me m‘than ma von qka mbone edhe i thash une smuj me vazhdu qishtu une kam nevoj mem dasht dikush mtha ani ma mir gjoje dikon qe t‘don se une nuk di me dasht edhe u kry ky muhabet! Edhe nuk e boni asni perpjekje mem ndal ose me thon diqka veq mtha qysh t’dush ti edhe i thash paç fat n’jet ishalla e don najher najkon tani kom me tu kujtu e din qka don me thon me dasht dikon. Qka po thuni ju a kam bo mirë qe e kam nderpre kontaktin me to apo jom ngut, se pata te leht hiq se mu ja nisi mem hy n’zemer po nuk dashta me vazhdu e mu lendu apet une nfund. Ju pershendes kaloni mirë i mirëpres mendimet e juve.