Mos te kisha qen femer e matur,Sot skisha pas virgjinitet dhe as fytyr por un kam nje... | Histori Të Jetës
Mos te kisha qen femer e matur,Sot skisha pas virgjinitet dhe as fytyr por un kam nje

Mos te kisha qen femer e matur,Sot skisha pas virgjinitet dhe as fytyr por un kam nje…

Mos te kisha qen femer e matur,Sot skisha pas virgjinitet dhe as fytyr por un kam nje…-Pershendetje per te gjith ata qe e lexoj historin time .Po shoh plot raste qe folet rreth virgjeris .Edhe po shoh shum komente qe shum I shkelin kto qikat qe jan te virgjer edhe thojn nuk nvaret kjo te karakteri per mu u nvar shum .Jam 23 vjeq kam kalu 1 vjet e sdisa muj me ni djal qe teper e kom dasht pot qe virgjerin se kam humb me ta kam prit derisa te fejohum ose te martohum .Shtrohet pytja pse se kam humb vergjeria osht teper gja me vler ni femen e matne nuk e hup AQ let ftyra nuk ta Len sa do qe edon qat person virgjeria osht shum e shenjet sod une sjam bashk me qat djal jam nda hale e du e menoj e krejt gjdo dit e mendoj se zemra ma ka dasht a Per mardhanje skam dasht me ba se kam dasht me prit per mu so gjithqka mardhanja po osht mu ba rahat e virgjerin mun e hup po sun e kthen kurrr ma andaj ju kisha than diqka mos I ofendoni qikat qe jan te virgjera se per mu ska femer mat matne se qajo qik qe osht e virgjer ajo qik qe ka virgjenitet ka kultur ka ndershmeri ka besim nta Po hise nuk I bjen gjithkujt kjo femer .Edhe Brenda ni vjete kisha mujt me humb virgjerin se ekom dasht shum e edu hale po jemi nda nese un isha kan femen e pa matne sod kisha hup ftyren tem e ndershmerin time vleren si nje femen e matne .Kjo qe po shkruj 100% e vertet osht histori shum e vertet osht edhe pse merzitna per at djal qe sjemi bashk Por prap jam krenare me veten qe nderin Tim se kam humb edhe qe ni dit Zoti kame shperbly me ni djal qe me vlerson per nderin tim e gjitha qe ikam .Andaj qika ju them mos u ngutni mendoni ma larg mos e humbini nderin pa mendu mir .Tung ni dit te mir e paqi