mos mendoni se dashuroni

Mos mendoni se dashuroni ne moshen 17 vjeqare, serialat jau kan mush kryt se njeriu dashuron kur …

Mos mendoni se dashuroni ne moshen 17 vjeqare, serialat jau kan mush kryt se njeriu dashuron kur … – Ju lutem postone edhe anonim plz pershendetje, jam nje vajze 17 vjeqe nga peja dua tjua tregoj nje histori timen e cila vetem kur e kujtoj me dridhet trupi po prape se prape e falenderoj veten shume qe jom permbajt kur isha 15 vjeq ne fb me foli nje djale por un nuk i fola nje dite tjeter me foli prap dhe vendosa ti flas edhe un keshtu ja pash fotot me pelqej shum i bukur ishte dhe keshtu filluam qe te flasim qdo dite ne fb ai me shprehte dashurin e tij por un gjithmone e refuzoja i thosha un jam e re per te ber fr te dua si shok andej kendej por ai mbas dy muajve ma mbushi mendjen vertet se me donte se un nuk i kam besuar ai ishte 4 vjet me i madh se un pastaj filluan edhe bisedat deri ne oret e vona te mengjesit pastaj me sms dhe biseda ne tel me vone ai djali ma mbushi mendjen qe te dilja te takohesha me te por un kisha frik nuk e kisha provuar kurr nje ndjenje te ketille por dola pas shum kembenguljeve te tij dhe dolem ai deshironte te me puthte un i thosha vetem ne faqe se un sjom gati me kalu me ty jom e re keshtu e qova takimin e par se lash te me puthte pasi erdhem ne shtepi hyra ne fcb dhe ai me tha kur do te dalim perseri un e refuzova po mbas nje jave dulem ai prap deshiroj te me puthte keshtu sa her kemi dalur un i thosha te dua po nuk du me kalu me ty se jom e re jom e vogel aj thojke jo sje na veq po kalojm kurgjo tjteter sbojm m a shum po un spranojsha mas nja 3 mujve ai djali u lodh prej meje edhe u largu prej meje ma sum fol kurr e kom pa plot her masi qe jemi prish me njani tjetrin tash ma se shoh po un nuk e du ma e kom harru veq kit histori desha me jau tregu do qikave qe po vujn shum per djem nuk e meriton as nji djal lotin tand mos u boni budallica me ju dorzu djemve nuk po thom qe jom e meqme po un i falenderona zotit per qit fat qe ma ka jep se nqoftse kisah kalu me to kumedit qka kisha bo edhe e di qe nuk kisha perfundu mir kshtu qe nese menoni se jeni dashuru kur i keni 15 16 17 vjeq mosni se veq simpati edhe ndikimi prej serijalave se nuk osht kurgjo kalone jeten knaqnu rroknju shkolles e msoni bojeni paren e juv mos u boni shherbtore tkerkujt as tburrit tjuv edhe milionat mi pas burri kur tja lyp kur se ki paren tane badihava ishalla oj qika mushni men e nuk gaboni ju lutna shum ni knaqsi e qastit ta shkatrron jeten edhe pse ty qitash t doket e mir menoni mir qka po boni . Pa ofendime ju lutna. – Mos mendoni se dashuroni ne moshen 17 vjeqare, serialat jau kan mush kryt se njeriu dashuron kur … –