Mendoja qe un te ja mar burrin , Perfundova me e vetmuar si asnjeher me parë dua te ju jap disa keshilla qe... | Histori Të Jetës

Mendoja qe un te ja mar burrin , Perfundova me e vetmuar si asnjeher me parë dua te ju jap disa keshilla qe

Mendoja qe un te ja mar burrin , Perfundova me e vetmuar si asnjeher me parë dua te ju jap disa keshilla qe…

Mendoja qe un te ja mar burrin , Perfundova me e vetmuar si asnjeher me parë dua te ju jap disa keshilla qe – Pershendetje te gjitheve ju shkruan nje znj nga Tirana , shpresoj te ma postoni shkrimin tim sepse kam shum nevoj per ndihmen dhe keshillat e juaja por mos ofendoni ju lutem..Kur u takuam për herë të parë, i dashuri im më tha se ishte i divorcuar. Por, ai ende jeton me gruan e tij qe katër vjet, prej kur jemi në lidhje.Ne jetojmë në një distancë prej tre orësh, por ai qëndron në shtëpinë time nga e premtja në mbrëmje deri të hënën në mëngjes.Ai është 49 vjeçar, ndërsa unë jam 38 vjeçare. Kemi pasur një marrëdhënie të shkëlqyer, duke përfshirë festat jashtë vendit, por ai gjithnjë ngecte kur flisnim për të ardhmen.Ai tha se donte të priste për të shitur shtëpinë e familjes kur djali i tij të mbushte 18 vjet.Përfundimisht u bë i dyshimtë, kështu që unë kontrollova në zyrën e të dhënave dhe nuk gjeta gjurmë të divorcit të tij.Ai tha se kishte shumë frikë të ishte i sinqertë me mua.Lidhja jonë ka përfunduar, unë ndihem kaq e zemëruar.Ndjehem se personi që kam dashur unë, kurrë nuk ka ekzistuar realisht.Me vjen keq edhe nga gruaja e tij , sepse un nuk e kam ditur qe  nuk jan te divorcuar edhe pse un kam dit ket punen e bashkjetese mes vete.Me te vertet me vjen shum keq , por me se shumti me dhimbset vetja ime sepse humba dashurin te pakten keshtu mendoja.Qe aj mua me dashuronte dhe do me kishte marrur, por jo gjithqka  ishte  e montuar mire te me shfrytzoj sa te mundet dhe pastaj te me gjuaj si nje leck e perdor.Dua te jap disa keshilla , asnjeher mos dilni me burra te martuar sepse do ju mbesin ne fyt keshtu si mua.Duke menduar te ja mar burrin  , perfundova me e vetmuar si asnjeher me par.Shpresoj ta postoni dhe te me kuptoni per gjendjen qe jam naten e mire.Mendoja qe un te ja mar burrin , Perfundova me e vetmuar si asnjeher me parë dua te ju jap disa keshilla qe