veten time

Mendjen time po e urdheron dikush tjeter as veten time se njoh, Burri im nuk din asgje dhe po kam frik me…

Mendjen time po e urdheron dikush tjeter as veten time se njoh, Burri im nuk din asgje dhe po kam frik me… – Pershendetje un kam nje histori me ndryshe se te tjerat behet fjal per diqka qe me mundon kohve te fundit asniher skam qen keshte nuk e di se per qfar behet fjal me ka ardh pa prit mendoj se mendjen time po e urdheron dikush tjeter as veten time se njoh Mendime vese te kqija kam frik se do e humbas kontrollin ose do qmendem Burrit tim me si tregoj asgje ai me perkrah por kam frik mos behet e tepert kam mendime pa logjik mendime qe njeri normal nuk mundet as me paramendu se qfar mendime me vijn ne koke, shume mendime te ulta me te gjithe njerezit qe i shoh, nje vajz e fejuar 22 vjece martesa ime do ndodh edhe 1 muaj me pas asi mendime pa logjik heren e kalume kisha vese te ndryshe por i tejkalova tash kam vese te kem un fuqi me shum se zoti kur e mendoj se nuk ndodh kurr me kap paniku mendoj se do qmendem nuk ndihem mire edhe nuk mundem me kontrollu veten ne asnje menyre, ju lutem me ndihmoni sdi pse me behem vese gjerat e pamundura jam shum keq me mir e preferoj vdekjen se kto mendime me duket vetja qe sjam njeri kam dal jasht mendjes se njeriut jam shum keq kerkoj ndihm prej jush. Mendja ime kerkon 24 or gjera gjithmon jam mbeshtetur zotit kam then kete zoti e ben te mundur por kjo vese po me qmend sepse nuk gjej zgjidhje me ndihmoni Falimnderit per kuptim.