Me vjen keq te ju them por i dashuri im esht i martuar qe 6 vite , Ne duhemi shume edhe pse shum her kam tentuar te ma marr inati por...! | Histori Të Jetës
Me vjen keq te ju them por i dashuri im esht i martuar qe 6 vite , Ne duhemi shume edhe pse shum her kam tentuar te ma marr inati por

Me vjen keq te ju them por i dashuri im esht i martuar qe 6 vite , Ne duhemi shume edhe pse shum her kam tentuar te ma marr inati por…!

Me vjen keq te ju them por i dashuri im esht i martuar qe 6 vite , Ne duhemi shume edhe pse shum her kam tentuar te ma marr inati por – Pershendetje ju lutem anonim te mbetet.. me heret lecova nje histori e ngjajshme me time dhe vendosa ta shkruaj dhe un  te tregoj per jeten time .Un jam 24 vjeqare (spo di as qysh me ja nis po pi bi shkurt). Spontanisht jam njoftmu me 1 djal 29 vjet edhe me at ja nisa me dal veq shoqnikisht,dishjim nkafe,disko,dreka mandej edhe ne pushim veres jemi kon bashk. Shum pershtatmu me njani tjtrin ne krejt aspektet edhe shum kalojm mir qe 1 vjet jam ne lidhje na hala si adolesheta bojm tu shkru sms nonstop se smujmtu me nejt pa njoni tjtrin. Per cdo nat ma shrkun ka 1 sms dil veq 5 min ti puthi syt edhe pasha Zotin veq vjen 5 minuta mi puth syt edhe shkon,sa her qe del me mi zemra do mi dal prej vendi! pom vjen pak turp me than po ai osht i martum . Na ja patem nis veq shoqnikisht ama qaq shum koh kalojshmi bashk ja nisem me kalu edhe u dashurum te njoni tjtrrin. un shpesh her i kam hyp permi kry qkas e kam sha edhe i kam than naj her edhe e kam godit me grushta veq mem mar inati edhe ta perfundojm lidhjne po kurr asniher sma ka thy po sa her qe e kam ofeednu veq mka ngu edhe ma nojke shpinen te gjyksi vet edhe u pajtojshmi. Ai shum mdo mu edhe shum kushton rendesi qe 6 vjet osht i martum edhe hala ska fmi. Shpesh her jam mundu mu largu,edhe kohen e fundit sjam tu i fol edhe hiq sjam tu dal me at,prej skeq qe spo mujtmu mu kan bashki shum e jam e smut. ju lutem mos me paragjykoni po veq me jepni naj keshill, flm per mirkuptim Me vjen keq te ju them por i dashuri im esht i martuar qe 6 vite , Ne duhemi shume edhe pse shum her kam tentuar te ma marr inati por