Me nuk mundem ta fal babain tim do nderpres gjdo kontakt me te , Ka ber shum te keqija sa qe spo mundem te ju tregoj dhe deshta mendimin e juaj per...! | Histori Të Jetës

Me nuk mundem ta fal babain tim do nderpres gjdo kontakt me te , Ka ber shum te keqija sa qe spo mundem te ju tregoj dhe deshta mendimin e juaj per

Me nuk mundem ta fal babain tim do nderpres gjdo kontakt me te , Ka ber shum te keqija sa qe spo mundem te ju tregoj dhe deshta mendimin e juaj per…!

Me nuk mundem ta fal babain tim do nderpres gjdo kontakt me te , Ka ber shum te keqija sa qe spo mundem te ju tregoj dhe deshta mendimin e juaj per – Pershendetje faqja juaj une jom nje nje nene nje grua e martuar qe 7 vite i kom dy femije dhe desha ta tregoj dhe une historin time. kur jom kon e vogel kom mbet jetim sepse nena ime me babain nuk kan mundur me ba bashk dhe jen ndar, dhe mua me ka rritur gjyshja dhe desha mendimin tuaj sepse babai im vetem keq mka ber eshte njeri teper i nervozuar dhe kokefort . nuk i ka mjaftuar vetem qe mka lan jetim por hale ka vazhdu mka ba keq dhe saher mka bere keq e kom fal gjithher kom thon hajt nasht se e kom bab.Por me nuk mundem ta fali sepse boll ke dej qetuu, ka bere shum te kqija saqe smundem tju tregoj e desha mendimin e juaj a te vazhdoj prap ti flas e me vazhdu me probleme tyj ba aj a mos mi fol ma sepse jo vetem mua por edhe tjerve femijeve i ka bere keq .Jemi rrit duke mos e ditur se qfar do te thote te kesh perkahrajen ose dashurin e babait jemi rritur me probleme qe na ka shkaktuar babai yne ndoshta gjithqka esht ber e tepert  nuk mundem ta fali gjtihqka e ka tepuar mbyllni syt dhe paramenodni vetem probleeme nga babai juaj ateher qfar do kishit ber do i kishit folur dhe te pranoni te vazhdoni me keto probleme apo do e kishit nderprrer gjdo kontakt me te  por spo di me qfar te bej dhe qfar te mendoj ju pershendes.Me nuk mundem ta fal babain tim do nderpres gjdo kontakt me te , Ka ber shum te keqija sa qe spo mundem te ju tregoj dhe deshta mendimin e juaj per