"Ma mire po rahatohen femnat qe jan k***,Mu me la se nuk disha as ta puthi dhe"... | Histori Të Jetës

“Ma mire po rahatohen femnat qe jan k***,Mu me la se nuk disha as ta puthi dhe”…

“Ma mire po rahatohen femnat qe jan k***,Mu me la se nuk disha as ta puthi dhe”…-Anonim ju lutem qe ka mundesi me postu. Deshta me tregu nje ngjarje te jetes tem edhe mej pyt djemt e sodit a jon te gjith qeshtu Jom njoftu me nje djal kemi kalu mir ni koh kishe per seriozisht jemi kan e kalojshim mir i pelqejsha e krejt ne rregull dikur ma von ja nisem me fol per do sene ma shum i tregova qe skom pas pun me asni djal asnjeher normal kom fol jemi dal kem njet po as nuk kom puth un asnjeher edhe qikjo u kon arsyja qe aj me la mu tha qysh ti nuk din as me puth dmth smuj me kan me ty mka lendu shum edhe deshta mej vet djemt e sodit a ma mir osht me u ban kurv me falni ne shprehje ma shum pot dojn ashty tash se di ku met morali ku met kultura femrat qe jan kurva pernime ma shum pej dojn edhe ato po rehatohen so e drejt kshtu po nejse kjo vlen per djem te sodit qe pak jan burra tash. Eh sa i perket ati djalit e dii qe osht nket faqe e lexon ndoshta e din i kujtohet qe per ta osht fjala i kisha than qe InshAllah qysh e ke lyp e gjann me provoja dmth. Edhe ja kom fal se nuk mka lendu qe mka lan se ni njeri si aj shum mir qe sjom me ta mvjen mir po mka lendu arsyja pse me ka lan. Nuk muna me besu qe ka ardh kjo koh kshtu kom menu qe te len nese ke pas diqka me dikon i pengon jo qe ske pas po per djem te sodit so problem morali hiq pe shof pergjethsii jan ba si tjera vene po nuk duhet me harru se na jem Musliman mbi te gjitha Shqiptar i kem traditat tona nuk kem nevoj mej marr traditat e tjerve sipas mendimit tim Me falin skisha desht mu ofendu kerkush un vetem e tregova ngjarjen qe me ka ndodhur mu edhe deshta me dit mendimin e juve a mendoni qe osht e drejt qeshtu me kann. Si do qoft gjithkush qysh te lypt ka me gjett ne kete jet shpresojj ashtu un.