fbpx

Kurr nuk e kam dashur gruan time me kan fejuar pa e pare deri ne diten e dasmes , Kam filluar bised me nje grua qe ishte e martuar dhe

Kurr nuk e kam dashur gruan time me kan fejuar pa e pare deri ne diten e dasmes , Kam filluar bised me nje grua qe ishte e martuar dhe…!


Kurr nuk e kam dashur gruan time me kan fejuar pa e pare deri ne diten e dasmes , Kam filluar bised me nje grua qe ishte e martuar dhe – Pershendetje histori te jetes.anonim ju lutem. Deshta edhe un te ndaj me ju historin e jetes time dhe te shfaq me ju brengat e mija me shprese qe do te me ndihmoni sadopak me keshillat e juaja. Jam nje burre 33 vjeqar, jam i martuar dhe kam 3 femije. I dua shume femijet e mi por gruan time nuk e dua aspak dhe nuk e kam dashur asnjehere. Por kur isha 24 vjeq isha ne france dhe isha i martuar me nje te huaj kurse prinderit e mi me kane fejuar pa prezencen time dhe un e degjova fjalen e prinderve te mi dhe ika nga ajo e huaja dhe u ktheva ne kosove qe te permbush deshiren e prinderve. Gruan qe kam e kam pare vetem nga foto dhe e kam takuar live vetem ne diten e dasmes. Por asnjehere nuk kam qene i lumtur me te dhe nuk kam aspak ndjenja per te. Para disa muajsh fillova te bisedoj ne fb me nje grua e cila ishte e ndare nga burri i saj dhe qe ka 1 femije dhe jeton ne evrope, me te cilen fillimisht fillova te flas vetem sa per te kaluar kohen dhe nuk i tregova qe jam i martuar por vetem qe isha i martuar dikur me nje te huaj. Dhe keshtu bisedat tona sa vinin e zgjateshin dhe per vetem pas disa ditesh bisede me te un u dashurova marrezisht ne te dhe e dua si i qmendur. Eshte femra qe gjithmone e kam enderruar ta kem afer vetes. Pershtateshim qe qdo aspekt ne qdo bisede dhe mund te them lirisht qe esht femra me perfekte qe kam njohur ndonjehere. Mirepo un qdo dite ndjehesha keq qe po e genjej dhe keshtu duke pare sinqeritetin e saj,qiltersine, ndjeshmerine,intelegjencen dhe menyren e saj te sjelljes dhe rrespektin qe tregonte ndaj meje un ndjeva shum idiot qe po e genjej edhe pse nga biseda qe kam bere isha i bindur qe do ta humb ate sepse e provokoja nganjehere dhe e shihja qe ishte shum kunder atyre qe ndajne nje burr nga gruja por gjithsesi vendosa ti tregoj qe jam i martuar dhe kam femije. Dhe per fat te keq ndodhi ajo qe un kisha frike. Sepse ajo ne momentin qe kuptoi qe kam familje tha qe nuk do te kete asgje me mua dhe me tha rri me familjen tende,duaji ata e kujdesu per ta sepse un nuk prishi familje, sepse nuk je burri i vetem ne kte bote.me bllokoi ne te gjitha anet ne fb ne viber por un i kam shkruar edhe me fb te tjere dhe i kam bere be ne femijen e saj qe te ma heq bllokin,kurse tani nuk e kam bllok prej saj por qe me injoron shum, nuk me flet,e kur me flet me thot me le rehat shiko jeten tende. Madje nje dite me jepte edhe keshilla qe duhet te provoj ta dua gruan time,me thoshte kushtoji vemendje sepse do te gjesh gjera te mira tek ajo e shum e shum gjera te tjera,te cilat asnje femer ne vendin e saj nuk do ti thoshte.Por un nuk mundem te heq dor asesi nga kjo femer madje dua te shkoj ne gurbet te ajo dhe ti shkoj mbrapa deri sa ta bind te jete me mua dhe ta kuptoje qe esht femra e vetme qe un dashuroj.me ndihmoni ju lutem me tregoni qfar te bej.me falni ju lutem nese e zgjata dhe ndoshta edhe do te me ofendoni dikush nga ju por ndoshta disa do te me kuptoni sepse nuk esht faji im qe edhe un dua te jetoj me nje femer qe e dua e qe e ndjej.femijet e mi nuk mendoj ti braktis asnjehere per ata do te kujdesem gjithmone por edhe dua te jetoj me femren qe e dashuroj me shpirt. Ju falemnderit. Kurr nuk e kam dashur gruan time me kan fejuar pa e pare deri ne diten e dasmes , Kam filluar bised me nje grua qe ishte e martuar dhe

';