"Kur ta ka hup virgjinitetin tka pijav e tka drogirat,s'tka mallku Zoti ty oj qyqe po tka zan mallkimi jem"... | Histori Të Jetës

“Kur ta ka hup virgjinitetin tka pijav e tka drogirat,s’tka mallku Zoti ty oj qyqe po tka zan mallkimi jem”…

“Kur ta ka hup virgjinitetin tka pijav e tka drogirat,s’tka mallku Zoti ty oj qyqe po tka zan mallkimi jem”…-Mirmrama ndjek moti ket faqe dhe i lexoi historit por mdoket ish e dashura ime qe u feju me shokin tem se paska dit si e lexova historin tane zemer e dita qe je ti dhe hapa meniher ni fb fake me kallxu edhe un historin tane me ty se e kishe ngatrru pak Oke jena kan nlidhje edhe shum mir kena qu edhe un jam kan mashkulli ma i lumtur nbot edhe ske pas faj qe ke xhelozu amo qysh po menon ti ku ke pa djal qe munet me nejt pa kry mardhanje sta kisha ba ktan kurr nese e kishe humb virgjinitetin memu amo mthojshe spot besoj a kerkush su kujdes per ty qysh jam kujdes un qyh qysh je ngul tasht edhe ske pas pse mu tut mem kallxu qe je feju pa deshiren tane se un kto sene kejt i kom dit edhe tkom vet 100her pse? Po gjajshe arsyje palidhje sum kallxojshe drejt Un jam kan kosumus i droges po ti mke nimu shum me lan edhe veq per qit sen tfalenderoj per sen tjt amo sdi pse spaske kallxu qe edhe i fejuni yt osht konsumus i droges plus kur ta ka hup virgjinitetin tka pijav e tka drogirat edhe ty kto lajme i kom mar kejt pi tfejunit tan un kom fol vazhdimisht me to per ty amo as aj se ka dit qe tkom pas tdashur derisa ti zuni bisedat memu un tkom than qe qdo hap qe e ban ti un e edi amo e kom pa qe sja vlen se sje sen veqse ni lavire si u mlave mu niher kishe jam tu vujt a meniher ke nga mas tfejunit tan tu munu me prevarit me pare po aj i zoti t hini nfamilje dashte s dashte ti stka mallku Zoti ty oj qyqe po tka zan mallkimi jem ja ke hup vleren edhe bukuris tane ke mujt memi kallxu kejt senet mu edhe bashk kishem luftu per dashnin ton po ke dasht me majt gojen mshel e maje tasht gojen mshel kom pas meti fal kejt senet e me fillu ni jet me ty tmi kishe kallxu qysh jan kan senet eh tkishe luftu amo hiq mos ta nin ty mo se ka dek aj dashnori yt qe tka ba tlumtur e tka dasht sen ske hek ti qka ke me hek jeten ka meta nxi edhe pse tnxine e ki ti laperica niher pak tka maltretu e pak ta ka ba aj qka kamet ba un edhe nzicerr kamet ardh tan jeten ka met njek si hije veq met pa ty tu vujt se veq qashtu mqetsohet zemra mfalni njerz nese e kom than naj fjal tepert po qeshtu tik trunin kur zatet n jet tulifar njeri tung klm