Kur shkova e pash burrin e kishin zhvesh komplet,Nga inati u shfrya ne mua dhe... | Histori Të Jetës

Kur shkova e pash burrin e kishin zhvesh komplet,Nga inati u shfrya ne mua dhe

Kur shkova e pash burrin e kishin zhvesh komplet,Nga inati u shfrya ne mua dhe…

Kur shkova e pash burrin e kishin zhvesh komplet,Nga inati u shfrya ne mua dhe…-Persh. Deshta ta tregoj edhe une historin time po ju lus anonym. Isha ere kur martova kusha 21vj edhe pruna ish burrin ktu Ch nje vit ishem shum te lumter kur beta shtatzan isha 22vj edhe ja nis te lunte Casino pa ndal ish burri me reke ne shtatzani me mbyllke ne banes base linda linda femin vajzen tim aj ja nis met madhe lujt Casino hupke pare shum kam qen 5 vite martume kam hek shum nuk vike ka 3 shpi dhe nje her vendosa te shkoj ta shikoj se qa bon aj ne Casino kur shkova aty at ekishin desht kejt rrobat kishet met pa rroba se kushte hu pare te madhe edhe kishin desh edhe rrobat edhe aj me pa mua qe kam shku mas me mur me hypi ne kerr me qoj meni mal me maltretui shum qe skam mujt 3 jav mu qu nga shtrati vajzen smujsh ta kqyri ma nuk guxojsha as mjeki shku sme like as me familje sme like fol bile vajzen thojsha ta qoj mami neta kqyre se une skisha forc se me maltretui qa shum sod jan bo 2 vite qe jam da nga aj tash jetoj me vajzen tim mir jam shyqyr Zoti kam hek shum por spo kam guxim ta gjej dikan kam frik madhe nuk dua ta gjej dikan prej ks ta bi ktu ch se thom me ndodh njeta gje dua ta gjej dika qe ka femi qe asht da apo qe ka vujt kshtu si une me ha hy tuta shum sdi amuj ta gjej dikan te dashurohem dika se kam vujt kam hek shum tash as besim nuk kom ma te meshkujt kit fjal po e lexoj shum edhe nhsitori te femnave qe po maltretohen po nuk kishin faj une kur se kom menu qe jeta ka me ardh ksi mnyre per mu po qa me bo del ni piskopat ta shkatrron jeten edhe krejt qka i ki.Tash jom met as anej as knej kaniher mshkon menja mos mu martu kurr kisha pas shum deshir me mjap kshilla te nderuar fansa te ksaj faqe.