Kur mora burrin nga ks erdh ketu ne ch filloj te me tradhetoj me romunka , Atje si ka pas 2 euro ne gjep e ktu po vjen po shet men un u ndava nga aj sepse...! | Histori Të Jetës
Kur mora burrin nga ks erdh ketu ne ch filloj te me tradhetoj me romunka , Atje si ka pas 2 euro ne gjep e ktu po vjen po shet men un u ndava nga aj sepse

Kur mora burrin nga ks erdh ketu ne ch filloj te me tradhetoj me romunka , Atje si ka pas 2 euro ne gjep e ktu po vjen po shet men un u ndava nga aj sepse…!

Kur mora burrin nga ks erdh ketu ne ch filloj te me tradhetoj me romunka , Atje si ka pas 2 euro ne gjep e ktu po vjen po shet men un u ndava nga aj sepse – Pershendetje Histori te Jetës dua te mbes anonim deshta te ndaj me juve ni pjes te jetes tem, jam ni vajz 26 vjeqare kam qen e martuar per 3 vjet gati, burrin e kam pru pri kosoves, kur asht ardh ne svicer ja ka nis meniher me dal me tjera e kam zbulu sdi sa her smsa telefonata po dojsha me pas deshmi mat mdhaja per ti treguar families tem dhe te atinaj kshtuqe une vendimin e pata mar mu nda po si kallzojsha masanej e zbulova e qita pri baneses se thash me veti ky far qeni erdh pri kosove shpi tvet ska pas buk me hanger e pom vjen svicer e po me del me rumunka e faqe zez nuk po du me nenqmu veq pse asht ardh pri kosove po shumica qe po vin prej kosove si meshkuj si femna kur po vin ketu po mendojn se tash duhet veq me dal me u knaq e me u shetit   atje skan pas as 2 euro ngjep me pi kafe   e ktu kur vin lypin kushte nuk ju mjafton ni jet normale, nejse u ndajta e kthyn ne kosov mas 1 viti u martova me ni shqiptar qe edhe aj jeton ne svicer jam shum e lumtur jena tu e prit fmin e par dhe pe ndi veten shum me fat. Vetem deshta me ju than mos toleroni dhun as tradhtja nese jeni te drejt Zoti ju shperblen dhe ashtu me ndodhi. Dhe per mendimin tem mamir kush asht jasht me mar shqiptar te jashtit se krejt qeta qe po vin pri kosove po flliqin me qeto tradhtja si meshkuj dhe femna i kan lan frajerat ne kosov e vin ktu per interesa zoti i shkatrroft. Kaloni mir e flm per kohen qe muret me lizu historin time Kur mora burrin nga ks erdh ketu ne ch filloj te me tradhetoj me romunka , Atje si ka pas 2 euro ne gjep e ktu po vjen po shet men un u ndava nga aj sepse