Kur me tradhetoj e dashura ime telefonova babain e saj dhe i thash eja dhe mere ket K*** , Por duke dal nga shtepia ime babai i saj me tha diqka qe

Kur me tradhetoj e dashura ime telefonova babain e saj dhe i thash eja dhe mere ket K*** , Por duke dal nga shtepia ime babai i saj me tha diqka qe…!

Kur me tradhetoj e dashura ime telefonova babain e saj dhe i thash eja dhe mere ket K*** , Por duke dal nga shtepia ime babai i saj me tha diqka qe – Jam nje djal  27 vjecar qe u tradhtova  shum keq nga femra qe e dashurova.Ju lutem annonim Jam nje 27 vjecar jetoj ne europ ishin njoftu me nje femer para 3 viteve dhe e kalonim per mrekulli po nje dit erdhi e keqja ajo shkojke nshkoll edhe un e qoja te hanen dhe shkoja e merja te premten ne fillim ja merrja telefonin luja me te saj e ksi gjana po kur i beri nja 2 muj qat shkoll ishte pas njoftu me nje djal tjeter edhe mu sma jepke telefonin hiq e kur nuk ma jepke e kuptova ktu diqka ka ja mora me zor e ja kontrollova tu shkrujt ajo me ni tjeter aty tshkolles e tani qato momente zoti mka rujt thojsha me myt pe mys po per ni kurv me hi nburg tan jeten jakam thirr baben vet i thash o ….. qeshtu qeshtu o puna thash qka i thojn ksaj pune baben eka pas shum burr po isha un shum i nxet sa qe smujsha me kontrollu veten kajsha prej inatit tha po ani be dhanderr se shok e ka tshkolles tani mo mi kalli nervat i thash tradhti nuk esht veq mi qu kamt nalt o …. thash hajde mere kit kurven tane e qka dush bani erdh.Aj erdh e mur at kurven e vet edhe tu dal pom thot mos ju thuj njerzve ktu se eki zan qysh kallxova ma heret se del keq puna.Me falni nshprehje i thash po kush karin mkeve ti se mdel problem thash qi don me ba ti tmadhe thash shkojm te ato burrat me Musteqe i qesim punt ner burra tani e mur at edhe shkoj e prej asaj dite jetoj vet po nuk kam stres se ni person kur ti ndalon me shoqni me krejt krejt prej A deri Zh spo mujshe po shyqyr jam kan i paster e skom pas faj.ju lutna postone nese ka mundsi ju pershendes te gjithve nga zemra.Kur me tradhetoj e dashura ime telefonova babain e saj dhe i thash eja dhe mere ket K*** , Por duke dal nga shtepia ime babai i saj me tha diqka qe