fbpx

Kur kuptoj burri se un e tradhetoja , Filloj te qante dhe me thoshte harro te dashurin te ja fillojm nga e para sepse

Kur kuptoj burri se un e tradhetoja , Filloj te qante dhe me thoshte harro te dashurin te ja fillojm nga e para sepse…!


Kur kuptoj burri se un e tradhetoja , Filloj te qante dhe me thoshte harro te dashurin te ja fillojm nga e para sepse – Historia ime do jet pak sa më ndryshe se sa kam lexuar këtu , ndoshta do më ofendoni për at se qfar kam bër ndoshta do më kuptoni për at se qfar kam bër.Kisha një lidhje shumë pasionante  me dashnorin, bënim mardhanie intensivisht, por përfundoi çdo gjë për faj të bashkëshortit tim.Unë e takova të dashurin tim rastësisht, gjatë një situate të pakëndshme që më ndodhi.Isha duke ecur dhe më ngeci taka në një pjesë metalike që ishte në rrugë.Aty kaloi ai, më ngriti në krah dhe më ofroi një kafe sa të qetësohesha.Nëntë muaj lidhje me atë djalë dhe ishte periudha më e bukur e gjithë jetës sime.Në fakt ishim të dy të habitur nga kimia që ishte midis nesh.Pas takimit të dytë, ai më ftoi në pallatin e tij dhe normalisht që bëmë mardhanie.Dukej sikur dhe në mënyrën e të bërit mardhanie ngjasonim me njëri-tjetrin.Kaluan nëntë muaj dhe e kisha vendosur që do ndahesha nga bashkëshorti, por fatkeqësisht ai zbuloi disa mesazhe në telefonin tim dhe e kuptoi që po e tradhëtoja.Bashkëshorti filloi të qante dhe m’u lut që ta lija pas lidhjen që kisha me të dashurin, kështu që unë pranova.Jam penduar, sepse  nuk ndiej asgjë për burrin, kurse i dashuri nuk më ikën nga mendja për asnjë moment Kur kuptoj burri se un e tradhetoja , Filloj te qante dhe me thoshte harro te dashurin te ja fillojm nga e para sepse

';