Kur i thash burrit jeto i lumtur me dashnoren tende se un kam gjet tjetrin , Aj me perdhunoj me rrahi dhe ne fund me tha ti je femra me e keqe qe kam njohur ne jet sepse...! | Histori Të Jetës

Kur i thash burrit jeto i lumtur me dashnoren tende se un kam gjet tjetrin , Aj me perdhunoj me rrahi dhe ne fund me tha ti je femra me e keqe qe kam njohur ne jet sepse

Kur i thash burrit jeto i lumtur me dashnoren tende se un kam gjet tjetrin , Aj me permaltretimoj me maltretui dhe ne fund me tha ti je femra me e keqe qe kam njohur ne jet sepse…!

Kur i thash burrit jeto i lumtur me dashnoren tende se un kam gjet tjetrin , Aj me permaltretimoj me maltretui dhe ne fund me tha ti je femra me e keqe qe kam njohur ne jet sepse  – Pershendetje gjithve, dua tu a tregoj historien time. Jam nje grua e martuar qe 8 vite, une jetoja ne gjermani kurse burri ne kosov dhe mbas marteses ja ndreqa dokomentat, kam shum probleme me birrin, mbeta shtatzen 3 her ni her me shkoj femija ne muajin e 6 dhe dy heret tjera me lindi femija pa jet. Por tju shtuar keti depressioni burri ka nje dashnore te cillen pa problem e bje tek shtepija ka ra rasti qe ajo edhe me u ul ne tavolin dhe me hanger me neve. Une humba gjith interesin ne burrin tim dhe tek puna u njoftova me nje koleg dhe filluam te dashurohemi por kurr nuk e kemi kaluar kufirin sepse une jisha e martuar dhe doja ta drejtoj punen me burrin. Nje dit kur ken dyt sebashku, burri me dashnoren, tek shtepija ju thash po ju jap bekimin tim, te bejmi divorc dhe ju jetone jeten e juve te lumtur sebashku pa pengesen time, dhe une poashtu timen me personin tim te dashur, sepse une nuk muj te jetoj me ne ket gjendje, burri I tha dashnores shko ne shtepi ajo shkoj dhe kur shkoj ajo aj me maltretuu dhe me dhenoj sexualisht, me tha qe jam gruaja ma e keqe qe ka mujt me I qellue qe mua nuk me thuhet grua sepse nuk jam ne gjendje as ta lindi nje femi mi tha krejt te kqijat e kesaj bote, dhe me tha se nese do iki aj dot me gjej dhe dot me vretme duar te veta mua dhe poashtu at te dashurin tim dhe kur e krehu punen e vet me mbylli ne dhom dhe me la ashtu te traumatizuar dhe mas 10 minutash thirri dashnoren e vetserisht.. Tash nuk dia qfar te bej, nuk di a te rri aty ne at shtepi apo te iki sepse kam frik, ajo qe me vret ma se shumti esht fakti se aj rraspillani e bje gjdo dit at dashnoren e vet tek shtepija pothuaj se ajo tash esht transferuar tek ne. Mua me dhemb zemra, mbas asaj maltretime nuk muaj se te rri ne kam mir, nuk mujta as te shkoj tek mjeku dhe e humba ni jav pun per shkakin e pamjes qe kisha. Me jepni ndonje keshill ju lutem faleminderit.Kur i thash burrit jeto i lumtur me dashnoren tende se un kam gjet tjetrin , Aj me permaltretimoj me maltretui dhe ne fund me tha ti je femra me e keqe qe kam njohur ne jet sepse