Kur e kuptova se e dashura e burrit esht e martuar,E gjeta nr e burrit te saj dhe e telefonova... | Histori Të Jetës
Kur e kuptova se e dashura e burrit esht e martuar,E gjeta nr e burrit te saj dhe e telefonova

Kur e kuptova se e dashura e burrit esht e martuar,E gjeta nr e burrit te saj dhe e telefonova…

Kur e kuptova se e dashura e burrit esht e martuar,E gjeta nr e burrit te saj dhe e telefonova…-Per te gjitha femrat e tradhtuara shum kisha pas deshir staf i nderuar ta postoni edhe te grupi i vajzave edhe ne faqen e juv pasi un jam fanse ne te dy vendet dmth ne grup dhe ne faqe,nuk po ju lus te me kshilloni sepse e di qe do tee me kshilloni sikur te gijth historit e tjera andaj kam shum besim tek ju dhe stafi .Un jam nje nen e tre femijve qe dy muaj kam sjell ne jet nje princesh te bukur qe sa here e sho ne sy me kujtohen vuajtjet e mija.burri im kishe qen duke folur me nje vajz ne viber edhe ajo e martuar me femij.e zbulova i tregova qe jam e martuar kam femij jam shtatzen prap sma vuri veshin as ajo as burri im nuk i interesonte.humba deshiren per jet mundohesha me qdo kusht ta kthej burrin ka vetja sepse ndarja eshte e leht por mendoja jeta eshte e gjat isha shtatzan plus dy femije jam rritur jetime nuk doja qe femijet e mij te rriten jetim e baben gjall.un mendoja qe nuk takohej me te vetem flet thosha ka nje vajz kuj ja len ajo vajzen pasi qe burrin e kishe jasht shtetit.nje dit shkova tek familja ime vllaut tim i kishin tregu se po del un sju tregoja mos mi ba marak.ata veq e kishin marr vesh.at dit u perlava me burrin sa mtha hup zhduku.ok un zhdukna.mas ni kohe pom shkrun un sja kushtojsha ma e pau qe puna u ba e madhe.familja jeme mkan kthy njet mkan tregu sa o ora se nuk ja vlen me vujt aq shum sa prej 60 kg me ra 40kg.tu perla me to tha dojm me hy ndhom burrav mu nda thash ok veq mos harro se dhomen e burrav me dy gra ta rrxoj.erdh um murr tha e kom pas fshtir met shti nkerr e edhe nihee nshpi un se mdryshojsha qendrimin tim hiq.tha fmija mdojn mu thash fmija kur te rriten e marrin vesh qa ke ba mu vjell ji vjen prej teje.u pata betu se kom mi tregu burrt sajna e morra i shkruva nuk um besoj u bojke kishe spom beson.ajo i kish shkru burrit tem thuj grus tane mos tma shkatrron familjen.i thash un para dy mujve te njejten lutje ta kom ba sta ka ni pse me pas un meshir per ty.tash burrrin e kom per veti u kthy ka familja.ju femrat e tradhtuma mos e mbani nveti bone punen e madhe ja ka vlejt tek un se mjau lan but kta thojn spo bon za.mos jetoni me at vuajtje sepse eshte denim e vetvetes te zgjohesh qdo mengjes pran ni personi tradhtar.tash osht qdo gja nrregull me to po me mu jo u hup besimi aj po mundohet me qdo kusht qe un prap mi besu ama mduhet koh.dikur un e pritsha ka ni or me ma kthy ni pergjigje aj sot mpret mu edhe boj hajgare her ja kthej her sja kthej se ma pat djeg zemren idioti e tash osh radha jem per gjithqka si per mir si per keq nuk kom me duru ne asni mnyr idiotin.Edhe ju femnat qe po keni telashe prej burrave mos ja leni kur e shihni qe po ju tradhton se veq ma zi ka me shku tu u bo mfalni nese ju lodha edhe e zgjata pak po qare spata pa i tregu krejt qito sene se mka ardh shpirti te huna qe thojn njerzit.Kalofshit sa ma mir.