Kunatat me leshojshin fjal deri sa me bejshin te qaj , Burri me rrahke dhe luajke kazino shume shpesh dhe...! | Histori Të Jetës
Kunatat me leshojshin fjal deri sa me bejshin te qaj , Burri me rrahke dhe luajke kazino shume shpesh dhe

Kunatat me leshojshin fjal deri sa me bejshin te qaj , Burri me maltretuke dhe luajke kazino shume shpesh dhe…!

Kunatat me leshojshin fjal deri sa me bejshin te qaj , Burri me maltretuke dhe luajke kazino shume shpesh dhe – Ju lutem anonim. deshta te ndaj edhe un historin time.jam 25vjeqare vitin e kalum jom martu dhe mas 3mujve jom nda.arsyje ka pas shum.tum rrejt gjithqka ai tan kohen,punojke dy ndrrime e cent nshpi sbijke se tu e qu rrogen neper bastore e kazino.borgje tu hi kahmos.Mu sum lejshin familja jem me hek per kurgjo,po qysh me kriju familje me ni person nqat gjendje. mas 3jave martes kom pagu borgj te tij veq dojsha mos mu bo ma e madhe kjo pun kqyrsha me ja mlu senet se Mvijke inati pi Familjes tem. po atij sja nijke as flm shojke..1dit pushim po as qat dit srrijke nshpi me familjen e vet,e me mu po rrugve ku me dit ku.familja vet u nervozojshin qe se bijke rrogen nshpi folshin tan kohen qkas Mthojshin.i ka pas 3motra tpamartume kishe si nhajgare mngucshin mshtishin me kajt se e shifshin qe po merzitna.dikur ja nisen me shti fjal kunder meje rrena pa ju bo sen un.as fjalen pa ja kthy kerkujt ne at shpi e tu duru tan kohen..sdi qfar njerz ishin kon si nana vet si qikat u lendushin tu rrejt e tu mshef sene pi babes tyne.Un sjom msu nqet mnyr me jetu me rrena,gjith jom msu me kalxu tverteten..eh shum rrall mlejshin me shku nfamilje tem edhe kur bojsha me shku u dashke niher burrin me vet masnej nanen e vet,tu u nis plaki mshtijke me kajt thojke burrin tond e ke vet e vjehrren po,qka thu mos met lon Un me shku..ncnc sa her jom shKu me lot per ftyre..burri shpesh u sillke keq me mu,nashti si hupke pare nqato lojra tfatit,ka ndodh edhe ma ka mshu para krejtve tshpis.jom nervozu si kom fol 1jav po apet u kthejsha hajt mos po ndryshon,Ni person 28vjet nese ska mujt mu mush mend,mendoj qe smushet kurr plaket me qato mend..po mu dhimshin familja jem me jav kalxu krejt kto sene..3muj durova gjithqka ne at familje,ka edhe ma shum sene po i kom ra pak ma shkurt.e mas 3mujve fola me familjen tem ju kalxova krejta edhe thash spo muj mo qeshtu sosht jet kjo,se ja nisa mu tut qe po jes shtatzan e tani qysh me rrit at fmi ne at familje qashtu e me at burr.e kom pas shtir nqat fillim qe u ndajta,po mka ndihmu zoti.e mkan perkrah shum familja Jem edhe e kom kalu at faze..Po prej se jom nda kom shum shanca po spo muj me vendos tash shtir po e kom mi besu dikujt..ishalla zoti se provon kerkon..mfalni qe e kom zgjat..Ju pershendes Kunatat me leshojshin fjal deri sa me bejshin te qaj , Burri me maltretuke dhe luajke kazino shume shpesh dhe