Kunata me tha burri yt esht i dashuri im , Saher qe ti ke shku tek familja un dhe burri yt...! | Histori Të Jetës

Kunata me tha burri yt esht i dashuri im , Saher qe ti ke shku tek familja un dhe burri yt…!

Kunata me tha burri yt esht i dashuri im , Saher qe ti ke shku tek familja un dhe burri yt – Pershendetje a mlejohet me shkrujt diqka per jeten tem se nashta per dikon osht rren po per mu osht vet jeta jem deshta te jes anonim pe pershkruj ne pika shkurta mas 10 vjete martes familja burrit me dajten nga burri meta me 3 thmi per 10 vjet shum kishna jek ne at familje kur u fejum vllau ti e kunata ishin kunra fejeses se dojke mja qit motren ajo u martova as fejes as darsem as kurgja nuk me banen se kishe skan kushte me dha burri kusht ose darsem ose banes se skam ku met qu se kam kunaten e poshter sa her shkojsha familje burrit si dhe diten qe u martova me perzunen kunatat nga shpia nejtem rajn deri mengjes sa her shkojsha vjerri me thojke qu shko te familja jote se kunatat poshtra bajn si vet burri u bajke kishe po na do nejke me mu te familja ime ne pushim nisi e mshefi telin nga un tan kohen e thirshin kunatat hajde te na leje ata me thmi ku do let shkon nisa punova i bana do pare me ble banes me paret e mia kur i thash me tha jo se un i kam kunatat skam nevoj per ty as per thmi kam thmin e vllaznive me thirr kunatat me thot mi ke hanger paret e dashnorit tim ti ke shku te tut un jam knaq me burr tan shka ka pas pare aj gjeth jav ka qu atyne per mu e thmi kurr ska menu as buk me na ngi tash u nda prej meje e thmive per kunata bani pasuni murr ktu thmin e vllaznive per mit as qe interesoet kurr se kishna menu qe kur tmartona burri me tradhton me kunaten po kur ajo vet e pranoj un sdisha qa ti them ma shum po i qova kot 10 viet te jetes tem me ni pis me ni njeri pa ndjenja se me pas ndjenja si kish ba ata pun me kunaten qika nasht per juve ju doket rren po kjo osht shum e vertet veq te na shqiptart kta sene gjith jan mlu e sjan fol po tash shyqyr qe po egziston ky internet e po ju dalin faqet e zeza shqiptart qe i bajn e kam fjalen per ata qe bajn ksi se shyqyr nuk jan krejt njejt se sna kish majt toka as ni sekond se dhe kshtu i vjen shum ran me ksi njerz tpist e tflliqt hapni mir syt para se mu martu se po u bajshi me e i nxerr syt e juv po te ndryshojka jeta pa e menu hiq do seriale kur i kqyrsha kaniher thoisha  rrena jon kto skenare po sishin kan rena se krejt bazohhen ne ngjarje te verteta mfalni nese e zgjata pak   flm nese e poston Kunata me tha burri yt esht i dashuri im , Saher qe ti ke shku tek familja un dhe burri yt