Kunata i thot burrit tim ski nevoj me fjet me Gruan, hajde te une ti plotesoj deshirat dhe ... | Histori Të Jetës
kunata i thot burrit tim ski nevoj me fjet me gruan

Kunata i thot burrit tim ski nevoj me fjet me Gruan, hajde te une ti plotesoj deshirat dhe …

Kunata i thot burrit tim ski nevoj me fjet me Gruan, hajde te une ti plotesoj deshirat dhe …  – Me falni du te Jes Anonym Kunata me ndajti nga burri Jam kan e martume 8 vjet kam 3 thmi naten kur u Martova Kunata Mi tha burrit nersy meje Ski nevoj me fjet me grue hajde te une ti plotesoj deshirat edhe pse per mu skishin hargju kurgja as Tesha as darsem skishin ba ishte fjal e ran per mu kur nita Kunaten Po mu burri si ne fillim fejeses me tha qekunaten kam Shum Poshter mka jek nana Shum prej saj edhe naten e marteses nejtem d eri Mengjes najroport se me tha Shum e Poshter sah er e nisha ti lyp pare Tinza meje Tu fol Tinza saher shkojsha ne pushim un flejsha me qik saj Ninat nesrit me qojshin te familja ime vjerri me thojke qu hec se kjo e Poshter Pot ban SI vet Ardhke vjerri te familja ime i Pake Thmien kur me Ardhke burri ne p ushim saher Ardhke te familja ime Ardhke me qik vllaut mu mlake me thmi te familja ime aj shkojke te Kunata kur Ardhke me pruke Foto me ta naper kafe ishte shum ran kishna jek shu,m thmia Mi nuk e njofshim Familjen e babes veres e thirri Kunata darsem qikes pa Grue pa thmi ishte Shum ran Po burri jem nuk shkoj me murr mu me thmi Shkum te Motra burrit aty Shum nita vetin pozit ran kur nita vllaun e Kunaten ti than hajde daju prej saj hajde vet ku Do Net shkon ajo me thmi Po as burri im nuk shkoj Dul me mu e thmi u Shetit edhe Shkum te familja ime un ne pushim Kunata shkrujti fejzbuk qe ishte te burri im aty ishte nja rast shum per mu i ran u ktheva prej pushimit nuk Dul burri mem prit aj me Kunat ne Hotel ishte Shum ran me thojke jam ne Spital u kthy shka p unojke Paret i qojke te familja un heksha me thmi d eri hina Pun i bana Do pare Menzi pritsha ta maroj ni Shpi kur nidit u ktheva e lodhur nga Puna Menzi pritsha ta ha Do buk se skisha hanger mos me hargju pare kur u Afrova te dera veq qe nuk um Rroki infrakt kur nita burrin Tu fol me vlla Motor e Kunat ti than ndaju Sa nuk ka ardh koha pushimit Sa nuk ka nis Shpi ky i tha nuk Po muj se e du Sa Tum ba kurgja i thojke vllau ta gjaj nja 18 vjet veq daju 20 Minuta ngova te dera kur e qela deren i t hash zoti Marroft aty nisi me Kajt me za ku i hupi vedia thirra ndimen e shpejt ShuM ran ishte u kthy nga Spital aty me tha Kunaten kam familja ty me thmi sju kam kurgja u da nga un me la me thmi me borgje se k ishte lujt kumor nga Stresi qe k ishte tash ka marr banes ka pru d jalin e vllaut per Thmien e Mi as qe interesoet thmia Po merzitenshumm tash me shkrun Kunata me Thot si te ka marr ty u pusu i ngrati se kur u kan pa martu ShuM na ka nimu si u martu me ty Sun Po na Nimon me kan qit fjal qe kam kan rrespi Shum fjal e ran pom doket tash ja ka nis mu mirr me drog per Koh shkurt ka ba pare Pasuni per Kunat gjdo muj shkon ne pushim me mu shka ardh Kurr falni se e zgjata me lot ne sy e kam shkru Po dikun deshta te shprazem. – Kunata i thot burrit tim ski nevoj me fjet me Gruan, hajde te une ti plotesoj deshirat dhe … –