Kunata dhe Vjehrra e kan kthyer burrin nga vetja,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse... | Histori Të Jetës

Kunata dhe Vjehrra e kan kthyer burrin nga vetja,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse

Kunata dhe Vjehrra e kan kthyer burrin nga vetja,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse…

Kunata dhe Vjehrra e kan kthyer burrin nga vetja,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse…-Un jam 23 vjece e martuar kam edhe nje vajz por edhe un kam te njejtat probleme si disa.. desha tua tregoj historin time .Kur u fejova isha 20 vjet dhe bashkshorti im me tha qe do te mar ne sloveni vetem pr ti ndreq letrat erdhaa ktu ku jetoj sot ,por asgje nuk shkoi ashtu sic e kisha enderuar kur te jem nje nuse shpie diten e nesrme vjera ime drejt ma dha gjerat per tpastru shpin un jo se sdisha me pastru po si nje njeri i huaj qe sdi shpin e qoshet dhe rendin si shkon por prap ja bera disi fshiva me von dolem ne dark me burin pr me shetit motra e tij i rinte vetem ne telefon i thoshte qe ti sna do me neve si e more ate dhe priste qe buri qe kam sot tja bej buken babait te tij pasi ai cdo her ka gatu pr motren dhe burin e motres mua shum keq me vinte sot e kater vjet qe jam ketu u martova bera nje vajz por qe kater vjet kam vetem lot ne sy vjera dhe vajza e saj sot e kan bere burin tem nga vetja ai qe me donte si baba si nen dhe si vlla sot aj sm sheh ne sy me thot ste dua ik as vajzen se do sepse cdo her nena e tij e ka mbushur per mua duke i thene ajo sna don as mua as vajzen time sri me neve se vajza asaj jeton nje kat me nalt ne jemi posht dhe cdo her motra e burit me ka thene fjal te keqija kur sm ka respektu si nuse vllau un gjithne ajo ka nje djal krejt qka bente aj si fmij i kam duru vjera njesoj fjal tkqija sa her kom ik ndhom teme po kur sm kan len te jem e lumtur me fmiun dhe burin tim sot ne jetojm bashk po ndhoma te ndaraa qika veq po qan e lyp babin po atij as qe intereson thot ti don tme ndajsh nga motra ime dhe nana ime ik sdua tet shof .jam shum keq sepse nuk jam un ajo qe po dua ta ndaj nga familja e tij por ato po deshirojne ta ndajn nga ne po quditem me disa persona thjesht pamjen e kan te njeriut sepse nga mbrenda nuk kan te bejn aspak me njeriun jan te prishur totalisht kur njeri nuk ndjen asgje kan then me mire lere te vdes ashtu ma qojn malllin edhe mua keto kunata dhe vjehrra ime,nese do kem fatin te behem me nuse te djalit do ta trajtoj si princesh dhe do ta afroj afer vetit si te ishte vajza ime dhe ne asnje menyr sdo mundohem te ja shkaterroj jeten.te lutem te jet anonim faleminderit