Kudo qe jem me burrin aj me rrah ne sy te gjithe njerzeve , Me ka rrah edhe kur kam qen shtatezen aj asnjeher nuk me afrohet me butesi por

Kudo qe jem me burrin aj me rrah ne sy te gjithe njerzeve , Me ka rrah edhe kur kam qen shtatezen aj asnjeher nuk me afrohet me butesi por…!

Kudo qe jem me burrin aj me rrah ne sy te gjithe njerzeve , Me ka rrah edhe kur kam qen shtatezen aj asnjeher nuk me afrohet me butesi por – Besoi se keni durim te lexxoni historin e jetes time qe e kam shkruajtur ne pika te shkurtera, mirmrama te gjithve lexoi gjdo histori ketu edhe un deshta qe ta refej historin time qe sa do pak te mar ndonje kshill nga un se nuk kam rrug dalje tjter ose te largohem nga kosova ose ta mbys veten me esht merzitur jeta rri nin stop vetem edhe kur jam te familja burrit por edhe te familja smundem te rri as me njerz ma jam ne nen 23 vjeqare kam dhe nje femi kur jem feju jemi kan mir me burrin kem qen te lumtur por mas di sa muj fillu konflikte mes meje dhe burrit met vertet se disha as per qka vin Deri aty konfliktet por mendova se do fillim I martes nuk shef do sene me sy dhe pastaj edhe vjerrha hyri ne mesin ton dhe fillu n dhe me shum konflikte met vertet nuk di as qka ka ai ton diten del un mere me gjithat senet ne shtepi por ai kur vjen me shan me fyn me gjith qka edhe ne rrug me thot lloi lloi fjale kir dalim shum her mka shti me kajt neper vende kir jemi shku ma ofendon e ma shan familjen tasht ka fillu edhe me ra dor qe di sa vite qe un po vuj gjith keto vuajte naj ti met vertet mu shkatrru jeta gjdo mbramje un bi ne gjum bi me.lot ne sy gjdo mengjes un zgjohem me lot ne sy as ni her sme afrohet afer mem dhan ndonje fjal butsie po vetem fjal te egra vetem bertet ne per shpi nuk di qka ka ai kam shku dhe ne per hogjollar po mkan than se nuk ka as gje met vertet ma spo du as njerzit jam shum e vetmuar mem fal per ndonje gabim se as nuk di si kam shkru ket histori se spo di as cilen me shku te paren shum po vuj as familja sme perkrahin as pak ju kam tregu edhe shtatzan kur jam kan mka qu dor naj meje gjdo her mundohem me bisedu me to per aj as nje her su let me fol me mu jam shum keq ju lutem mos me ofendoni du nje kshill se du me qmend Kudo qe jem me burrin aj me rrah ne sy te gjithe njerzeve , Me ka rrah edhe kur kam qen shtatezen aj asnjeher nuk me afrohet me butesi por