Kjo sehirbaze ma shkaterroj jeten time , Ju lutem te gjitheve mos shkoni dhe mos provoni asgje nga keto pune sepse...! | Histori Të Jetës

Kjo sehirbaze ma shkaterroj jeten time , Ju lutem te gjitheve mos shkoni dhe mos provoni asgje nga keto pune sepse…!

Kjo sehirbaze ma shkaterroj jeten time , Ju lutem te gjitheve mos shkoni dhe mos provoni asgje nga keto pune sepse – Pershendetje aka mundsi anonim me shkrujt per jeten time…isha e martuar para pes viteve aj jetojke jasht gjermani mirpo kish qen i martum ma herret edhe ja fala krrejta,nderkoh zbulova se aj kishte ontakt ende me ish grun e ty ne tel,dhe nuj e praninte kishmi shum mos marveshje pi asaj dite nuk u benem kurr te qet,i tregiva familjes vet se kshu ehst puna askush nuk me ndihmonte,problemet vec u rriten edhe ma shum,aj kish lujt edhe bixhoz muk e disha kurr,me kerkonte para shum se une punoja dhe i dergova mendoja se pernime ju ka mshel puna edhe ska as buk me hanger,ok une u ktheva dhe bisedova me familjen teme se aj qeshtu po vepron askush sdike qysh me arit me fol me at edhe pse motren time e kisha per kunat as ajo sme ka ndihmuar kurr e perjet per dicka thijke cka dush ban sum intereson per juve,nje dit vendosa me dhan fund asaj martese,ma e kecjq se humba shum nerva me shkatro edhe psiqikisht edhe materialisht,e orita se po ndryshon se e dashuroja shum po jo u kthy mas dy viteve edhe apet kish pas tjeter femen atje as kurr ne jet nuk u pendu me than se ekam lan keq edhe ma ja kthy cat borxhin asaj se xhunah pi zotit…ok po shoh se shum mendojn se egziston magjija…edhe kan shkru te tjert se dikush beson se ka magji per shkak se jan nda ….po te njenten problem me kam than edhe shoqrija se mund te kem magji edhe ma shum me kan mar ne qaf se kam hb shum koh edhe vite duke besu pun te kota me kan shkatru me rrena edhe me pare tem mar shum e shum sidomos ne shkup ka shum mashtrus esht nje grua quhet habibe rrin ne butel ajo mer para shum dhe esht shum siher baze kam verejt se nu djal mga zvicra me emrin faton ishte i nfar nga gruja dhe vujke shum per fmijt se se like me pa gruje vet ajo gjdo dit i kerkonte ka 500 ero plus aj nga pritja se kjo di kryje pun u semur shum rrend dhe vdiq per 3 vjet me rradh duke shkh te kjo duhet keni parsysh se sehir bazet nuk ndihmojn po edhe te shkatrojn edhe me shum ajo gjendet ne butel 075 *11 *54 mashtruesja e madhe ..Ju letem anonim se gjith njerzimi do shputon kurr do ngordh kjo grua se vijn nga kosova nga kaemosit te ajo gruja ekam pa me syt e mi cka bajke ajo me uj xhenazesh dhe me gjelpera edhe me cka mos kisha lut me ba dua te gjith ket dit sodit me shoetu nga ajo sehirr baze se e lendui njerzimin sa nana me fmij fhe burra me fmij ika djeg materialisht edhe ika lan per askund…me emrin habibe Kjo sehirbaze ma shkaterroj jeten time , Ju lutem te gjitheve mos shkoni dhe mos provoni asgje nga keto pune sepse