fbpx

Kjo nuk osht per shtepin ton esht e shkurt dhe ka fytyren e trash , Me ne fund ja mbushen mendjen burrit tim dhe filloj te me maltretu deri sa…!


Kjo nuk osht per shtepin ton esht e shkurt dhe ka fytyren e trash , Me ne fund ja mbushen mendjen burrit tim dhe filloj te me maltretu deri sa – Pershendetje, Anonim vu lutem. Jam nje qik ce jetoj n svicer e dame prej Burrit. Deshta edhe un me ndaj hallin tem me juve. Kum kan 6 Vjet bashk me Burrin tim. Familia e tija stallno mkallxojshin se sem dojshin, mas shpines burrit tem , kur ishe burri jem aty ato thue ti see ska tjeter per vec meje. Erdh koha qe shum Probleme zun mem ba. Vet met keq m rishin e tani atija i thojshin: kjo s asht per ty, kjo nuk a per n shpin ton, nuk ngon osht e shkurt kqyrja ftyren e trash  a spo tvjen marre me dal me ta nqytet ti je per naj miss djali jem sje per kit qik qe se ka mar kush  po veq ti ke ba rahmet me ta slejshin fjal tzez pa than per mu  etj… E bon si e bon ja ndrun menden Burrit tem, ma nfun mas krejt atyne fjalve qe ja than per mu  e aj gjith mthojke shko te nana jote, m refke e m shojke laffe para Families tina. Dhe vendosa me u da. Tash ce 3 Muj jam as n qiell e as n tok!! Shum a kam mungon, jam tu u cmend mas tinaa. Sjam tu dasht me jetu hiq. Dola para nje jave u zateka me ta. Edhe aj e ka shum t shtir pa muu. E bisedum per krejt sendet, e mi kallxoj kejt arsiet se ato i kajn ba sham shtipje. e Thot skum kan vetvetja.. Aj don me ik me ta bashk dukun ce as un e as aj me pas Kontakt me t families. Po frigona se nese aj vet don mem hek prej Families e tani vet me u pajtu un ather duhet me u cmend! Kjo nuk osht per shtepin ton esht e shkurt dhe ka fytyren e trash , Me ne fund ja mbushen mendjen burrit tim dhe filloj te me maltretu deri sa