Kam pak muaj qe jam martuar por nuk jam rehat, Ish te dashurit e gruas me telefonojn dhe me thojn se... | Histori Të Jetës

Kam pak muaj qe jam martuar por nuk jam rehat,Ish te dashurit e gruas me telefonojn dhe me thojn se

Kam pak muaj qe jam martuar por nuk jam rehat, Ish te dashurit e gruas me telefonojn dhe me thojn se…

Kam pak muaj qe jam martuar por nuk jam rehat,Ish te dashurit e gruas me telefonojn dhe me thojn se…-Pershendetje histori e jetes jam nje burr i martuar dhe desha dhe une te mar nje mendim nga fansat e kesaj faqeje.Jam i martuar jo dhe shum muaj dhe me gruan nuk jam duke kalu aspak mir per shkak se e shikoj qe me genjen dhe nuk ma thot te verteten ne shum gjera dhe arsya qe eshte me kryesorja eshte vazhdimisht e marin ne tel se ka pasur lidhje dhe me pare dhe mua me ka then vetem nje dhe gjdo dite marin ne tel ka ndodh qe edhe me kan ofendu dhe kjo as qe ja ndjen me thot se lendus mendjen une per keto gjera.Jam lodh nga kjo jete une jam shum i drejt per gjithcka i kam treguar drejt se kam genjyer per as edhe nje gje te vetme une e dua shum i them qe e dua ja shpreh dashurin dhe prape sme beson vertet me merzit kjo gje kur une gjithmon mendoj drejt dhe ja them ate qe ndjej.I them nese sme do ma mir ma thuaj mos me mer ne qafe qe te me shkatrrohet rinia ime me thote te dua po jo dhe shum se di qa te bej te ndahem sma thot zemra se e dua me gjith shpirte po as te rri nuke mendoj se jam lodhur nga kjo jete me kto gjera.Prej se jemi bashk asnjeher te qet sme kan lan duke mare ne tel duke me ofenduar po asnje nuke mer guximin te me dal perpara si njeri vetem duke u fshehur se une vertet nuk i njof,faj ska askush ketu fajin e ka kjo qe me ka ngaterru me keto gjera se e shikoj qe telin nuk do qe te ja prek une me dore ja ndrrova numrin prape e marin ne kete numrin e ri dhe me thot qe une si kam dhen numrin njeriut.Une nuke jam nje njeri qe ja dua te keqen dikujt e as te ja mendoj ju betohem dhe kjo me merzite me se shumti qe jam shum i drejt me te dhe pse duhet te ma bej kete.Po kur po e dojshe dike me shpirte po pranojshe shume gjera vetem qe mos ta humbesh,ndaj dua nje mendim nga ju se ca te bej se jam lodhur vertet se nuk kam as me ke ta hap zemren se vetem se nuk po pelcas nga merzia,do doja te merja nje mendim si do vepronit po te ishit ne vendin tim se nuk eshte e leht per mua kjo gje qe po e perjetoj.kam arsye qe jam gjeloz se nuke e besoj te jet dikush gjeloz pa arsye se une as edhe nje gje nuk mendoj te bej as qe me shkon ne mendje ta tradhtoj ose diqka une gjithmon i flas per mir asaj i duket sikur i flas me inat.Edhe kur i them qe marin ne tel un ja kam ber kshu gruas tende ajo thot asgje mua sme ofendoj une kur po me thot kshtu vetem sa nuke po pelcas nga inati dua keshilla te sinqerta dhe pa ofendime ju lutem