Kam pagu 200 euro qe te flej shoqja ime me te dashurin tim,Mendova se do kenaqet i dashuri dhe... | Histori Të Jetës

Kam pagu 200 euro qe te flej shoqja ime me te dashurin tim,Mendova se do kenaqet i dashuri dhe

Kam pagu 200 euro qe te flej shoqja ime me te dashurin tim,Mendova se do kenaqet i dashuri dhe…

Kam pagu 200 euro qe te flej shoqja ime me te dashurin tim,Mendova se do kenaqet i dashuri dhe…-Pershendetja Histori te jetes dhe grupi po ashtu ju lutem Anonim.E di qe do me shani ndoshta dikush edhe do te me kuptoj gabimet dhe dhimbjet e mija.Ket histori ma kuptojn vetem femrat ato qe kan dashuru me zemer dhe kan ber gjithqka per personin e zemres. Dashuria me ka ndryshu me ka ber tjeter njeri sot e asaj dite vazhdoj me dashuru personin e gabum po ashtu gabimet e mija te shumta po i vuaj ter kohen.Jam nje vajze kohe me pare kam qene ne lidhje me nje djal ka qene dashuria e pare e jetes time edhe pse gjithmon me kan thene qe sesht djal i mir nuk ben per ty edhe pse edija edhe une qe ka pasur nje te kaluar me shum vajza edhe genjente ndonjeher,por ka pasur edhe gjera te tjera por un kurr nuk kam deshur qe ta shoh anen e keqe ose negative te tij sepse dashuria e teper ti mbyll syt,un gjithmon i kam treguar qdo gje drejt dhe e ka ditur se kurr ne jeten time me par skam pasur asnje lidhje te vetem me nje djal por me kete ja fillova per serjozisht per nje jete se bashku,por si kam ndegjuar asnje e doja vetem ate sdoja tja dija per fjalet e kqija qe thuhen per te edhe po ashtu nuk e nderpreva lidhjen me te por pas nje kohe aj ndryshoi nuk me fliste si me par,me ulargua pak nga une e pyta qfar sesht ne rregull, me tha kete e bej qe te largoj pak nga vetja sepse mu ka fiksuar shoqja jote dhe kam nje kusht nese ti pranon te ma qitesh per nje nate un do te vazhdoj te jem me ty por ajo mu ka bo fiksim,niher e preka i thaash a je mir se qfar po flet tha po un mir jam po kjo osht tu me mundu shum dhe nuk pata qare pa ta then.Ika nga ai ven pa i thon asgje hiq veq u nisa per ka shpija duke qajt me von me mer ne telefon me thot ndoshta sdo te mundemi te jemi bashk sepse ajo qe ta thash esht shum e vertet ti mendo nese mundesh me bo at sen per mu beje nese jo nuk ka lidhje ja bej vet disi.me besoni ishte shum e veshtir , por u perballova edhe pse ishte shum e veshtir doja ta mernja nje vendim ose ta pranoj ate se qfar ma propozoj ose te ndahem,por te ndahem nuk ma pranonte zemra e bona zemren guri dhe i thash vetes ne rregull nje qef do ta bej ai me at vajz nuk esht qe do ta mer per grua e teelefonova shoqen ja spjegova gjdo gje ne detaj,ajo nuk ishte nje vajz serioze mundte me dal me gjdo djal pa problem nese ka pasur interes.Veqorit e saj kan qen trupi i saj dhe bukuria qe e ka e ka ber gjdo mashkull per vete shume shpejt,ajo tha pranoj tha nese mi jep 200 euro un do ta bej ate pun per ty qe te ndihesh me mire,nuk e kisha problem parat ja dhash i thash vetem beje.I tregova te dashurit qe do ta pranoj ket ofert dhe dolen se bashku kaluan nje nate.Un ate nat vetem po qaja dhe e leja veten fajtore pse e pranova por ja qe tani e kisha pranuar dhe po ndodhte,te nesermen ndodhi ajo qe nuk e prisja fare ta prisja nga personi me i rendesishem i jetes time dhe qe e doja me shum ai me thoshte do te dua gjithmon je evetmja fm qe e kam dashur dhe me ka pelqyer me se shumti por un si besoja me ithoja sme ke dashur kurr e gjera te tjera gjithmon me thoshte menon ti qashtu po sesht se gjithmon te kam dashur te dua dhe do te dua gjith jeten por nuk mundem te jem me ty sepse do iki nga vendi kam gjetur nje femer tjeter per letra,ti me fal shume e pash qe je ne gjendje te besh gjithqka per mua por kushtet e jetes nuk po me lejojn te qendroj ketu ,mos harro se do te dua gjithmone por pas ndarjes ndonje hera me shenonte me pyste si je e gjera te tjera dhe nviber me therriste edhe pas asaj nuk munda qe mos tja ktheja edhe une sms dhe perseri me thoshte te dua e gjera te tjera po asnje her nuk e permente qe dua te jemi bashk perseri vetem te dua nuk mjafton… por te afermit e mi gjithmon me thojn per nje djal edhe msit me kan lypur esht i bukur djal shum i mir nuk esht laper apo pis esene tjera edhe familja ime deshirojn thojn esht shum familje e mir do te kesh nje jet te lumtur po nuk edi qfar te bij si ti them po ati kur nuk ndjej asgje per te si mendoni ju ta pres ndoshta ai do te me thot te jemi bashk perseri te vazhdojm apo te fejohem me kete por mua me duket nese fejohem me te me duket si tradheti naj tij edhe pse sesht qfar te bej cila esht e drejta. faleminderit ndoshta ju morra koh por shoh histori te ndryshe dhe deshiroja qe ta shpreh edhe une historin time edhe pse nuk esht ndonje histori tragjike por e kerkoj mendimin tuajj.