Kam lind me nje behane, qe 4 vite Burri spo me len shtatzan se m'thot "Do lind fmija si ti me kete behane"! | Histori Të Jetës

Kam lind

Kam lind me nje behane, qe 4 vite Burri spo me len shtatzan se m’thot “Do lind fmija si ti me kete behane”!

Kam lind me nje behane, qe 4 vite Burri spo me len shtatzan se m’thot “Do lind fmija si ti me kete behane”! – Mirmrama ne mes nates po mendoj a me ju shkruar apo mos me shkruaj pasi po shoh shum komente ofenduse, por shpresoj qe do me kuptoni e do me dilni ne ndihm! Jam ne hall te madh, jam nje vajz 23 vjeqare, jam e martuar kam nje femij me burrin u njoha nermejt internet, gjithqka nisi me se miri pasi u fejova nisi gjelozia pasi burri im kishte nenen e martuar me dike tjeter dhe femij tjer buri im djal hastreti ne fillim kishin dashuri per mua thash o allah sa njerz te mire bera shume qka per ta i konsideroja si familjen time , pasi u martova hyri gjelozia pasi nena me burin tim nuk kishin shum kontakte pasi burri im mban distancen me te se pas disa vite e ka njoftuar. Pasi u martuam un e bera me shum te afrohej me nen ashtu edhe vet u bem si nje familje po pas disa kohe kuptova qe ajo na deshti vetem per interes , nisi te rallonte me mua nisi te behej egoiste me thoshte kthe djali pran meje un asgje si beja djalit po disi kishte gjelozi me doke mua qe vetem me interes na dojke… Por disi gjith familja jan qu kundra meje me ofendojn shum pasi un jam nje vajz e sjellshem puntore asgje te keqe nuk kam por e kam nje behane kam lindur ashtu burrit tim nuk i ka penguar por disi te tjeret po dhe gjithmon me shikojshin ne tjeter sy , nena tij thoshte djali im esht syret , u ndjeja si robreshesh u ben disa vite 4 vite nuk bera femij pasi qe buri vetem me shtynte me frik qe do lind fmija si une me kete behan, por un kisha besim te madhi zot gjdo nat i lutsha dhe shum i kam folur por disi rinte i ftoft prej se jam fejuar e qe me ka takuar me nenen e tij burri nuk e njo si burr , rin i nervosur nuk me jep vemendje shikim me ofendon , thot ti sje per mua ti qfare je se rregullon veten, un e reguloj veten me ato mundsit kushtet qe i kam por burri im u rrit ndryshe dhe i ka njek sefalit diskot un nuk mundem te jem asi lloj qike i pelqen cullakumja shum. Mu kjo gje me pengon nuk kam qejf dhe shpesh grindemi, djalin e kam si drita pa asnje behane , dhe ben qmos per djalin por disi kam ra ndyshime u ftoft shum martesa jone me thot femijn ka me ta marr ti sje e zoja me kqyr ka me gjet tjetren un i kam then asgje nuk mar prej teje vetem kit engjull mos ma largo se kam hjek shum me te. Po disi e bjen punen mu perla dhe me ben video me thot qe do i ruaj se ti je psikopate femij ka me ta marr e ti jetoje jeten tende i tham largoi ato video se asgje spo te baj bertet me thot ik ti me reh vetem me dal per video. Un merzitna shum pse kto sene kan ndryshu e du me zemer se esht njeriu i par qe me ka prek ne trup njeriu i par i zemres qe e dashuroj. Kam biseduar me vllaun por disi vllau me thot kam familje dhe gruja e vllaut shum her me ka ranu ska qejf musafir masi jam rrit me vllaun me shum dashuri po kan ndryshuar senet. Kam thirur dhe msitnin ai nuk me qel telefonin , te gjith mendojn qe jam fajtore po nuk kam asnje pike faji po pse keshtu jan largu prej meje… Nuk po di se qa me bah te dashur komentues!