Kam dal ne shpi teme me Burrin por spo m'lan rahat, jan ni familje qe ka 10 her ishin kan te ndam! | Histori Të Jetës

ne shpi teme

Kam dal ne shpi teme me Burrin por spo m’lan rahat, jan ni familje qe ka 10 her ishin kan te ndam!

Kam dal ne shpi teme me Burrin por spo m’lan rahat, jan ni familje qe ka 10 her ishin kan te ndam! – Prsh faqja ma e mir qe jeni qe keni ndihmi shum njerz ju lutem anonime jam nga ks e martuar ne shkup kam dhe fmi zdi ka te ja filloj kam shume probleme. Kam duru qe 5 vite njerizt e burrit jan qaq te kqi sa qe nuk mund njeri me marr me men per veq se ni vlla e ka te meqem qe vetem prej ti nuk me ka than asni ne fjal ne jet vjerra asht qaq e keqe sa qe nuk me len raht me burr e me fmi tash kam dal ne shpi teme po as ktu nuk jan tem lan rahat jan ni familje qe krejt ka 10 her ishin kan te ndam prej burrave e veq probleme gjithqka tu bo. Burri im ka marr rrugen e keqe nuk vjen ne shpi lun deri ne mengjes veq rrugve bertet shan qe ni njeri nermal si bon nana e ti zemren ma ka hanger tu ma msu burrin ky asht burr munet gjithqka me bo e tu ma shti burrin rrugve te kqija plus e kam zan tu na bo magji te zez. Burri me ka maltretu me ka maltretu mnyren ma te keqe qaq shum qe jemi dasht sa qe edhe durt mi puthke ka u sillke kurr burri jem ska dal pa um puth te dera apo kur ka hy motrat i ka shum te kqija o zot i madh runa burri jem edhe fjamilje tem ma ka sha krejt na kan ftoft ju lutem me ndihmoni ku muj te shkoj te nja hoxh qe ta kthej burrin si e kam pas nermal se familje e ka shum shum te keqe as ne shpi teme sjan tem lan rahat be se ska lan njeri pa me than qe kta si familje jan ma te flliqt qe egzistojn per veq qe burrin e ki shum te mir njeri po kan met prish edhe me burr qaq nxor qe jam sa qe nuk jam ka di as qka me shkru me dihmoni ju lutem ju pershndes shumm te gjithve nga zemra!