Ju falenderoj qe me keni mbeshtet, Vjehrren e ka rreh Burri i vet por prap s'merr vesh kjo se... | Histori Të Jetës
me keni mbeshtet

Ju falenderoj qe me keni mbeshtet, Vjehrren e ka maltretu Burri i vet por prap s’merr vesh kjo se…

Ju falenderoj qe me keni mbeshtet, Vjehrren e ka maltretu Burri i vet por prap s’merr vesh kjo se… – Pershendetje ju lutem prap anonim E keni postuar historin time dhe disa me kishin quajtur zonja anonime ateher ky let jet emri im anonimja. Pash qe shum prej juve me keni mbeshtetur dhe me keni jep keshilla edhe ate e deshta nga ju por mbi te gjitha ju falemnderoj qe nuk keni ofenduar si heren e par qe kam shkruajtur historin time ketu. Edhe pse as 1% nuk jam fajtore per krejt kto ngjarje qe po ndodhin ne familjen e burrit sepse kta jan njerz qe per gjithqka bojn zhurem per gjithqka bertasin sa smuj as me i kuptu sepse mami jem kurr ska bertit pamvarsisht qe u kan shum e vujtne na ka rrit jetim nuk jam fajtore por une qdo nat qaj smundem me besu krejt kto sene. Disa kishi than qe burri i ka fajet edhe une i thash shpesh her por prap e di qe nuk eshte fajtor se natyren e ka shum te qet edhe te but perveq asaj e ka nan qka me i ban ata edhe e ka maltretu burri vet(vjehrri) edhe kot eshte person qe smerr vesh apo ndoshta une ju kom ba si fiksim edhe duhet gjithsesi mem maltretu qdo dit nga nje ofendim te ri qdo dit nga nje vujtje te re spo muj me marr me mend pse tpakten nuk i mendon qikat e vet se neser i marton qka nese qeshtu jav bojn qka bon kjo a merzitet veq nashta edhe nuk merzitet se asht njeri veq interes e tut. Pastaj shum kishi than nese sban burri kurrgja shko te shpija babes shum her e kam mendu po mdhimet nana qe mka rrit jetim ja plasi zemren. Po edhe kjo vjehrra do mem plas se spo muj e duroj qysh ma kesh familjen une mamin e kam prej grave burrnore e zoja e shum e urt mthot gjithqka per familje smuj me nal edhe pse zemra em plas. Por burrit i kam than jam ne gjendje ne qdo menyr met mbeshtet kam mu mundu deri ne maksimum qe na me i mberri senet qellimet tona por nese edhe 1-2 vjet nuk ban kurrgja kam me marr djalin edhe kam mu largu prej teje. Nuk e di sa asht e drejt por nese eshte nevoja punoj nat e dit veq qetsi me burr temin po du qe 8 vjet jem bashk qe 2 jem martu e ajo hale spajtohet qe djali i saj em don. Ju pershendes anonimja!