Jom shum e bukur por burri ma shkaterroj jeten,Te dashures i dergon video duke ber mardhenje me... | Histori Të Jetës
Jom shum e bukur por burri ma shkaterroj jeten,Te dashures i dergon video duke ber mardhenje me

Jom shum e bukur por burri ma shkaterroj jeten,Te dashures i dergon video duke ber mardhenje me…

Jom shum e bukur por burri ma shkaterroj jeten,Te dashures i dergon video duke ber mardhenje me…-Pershendetje histori te jetes jom 27 vjeçare e martuar qe 5 vite dhe kom ni djal ,ajo qka me shqeteson mu osht burri ,me tradhton shum shpesh thujse e kuptojsha çdo tradhti por jo nga ai, mirpo me heren e fundit qe kuptova tradhtin e tij spo mujndem ta perballoj jom shum keq , ishe ajo vajza qe me dergoi video gjat sex-it nuk eshte shqiptare , me dergoi videon dhe me ska gjurm te saj,burri ne nje udhetim paska shkur me te,ne fakt qenka njoftuar atje dhe ajo qenka e huaj pra jo shqiptate Ruse ,atje kan qendruar bashk edhe pse burri kishe shkuar ne nje udhtim ne shetitje me pensionera ,kur u kthye nga pushimi ky ka vazhduar duke i derguar video tjera te cilat jom tmerru kur i kom pa me sy skom mujt me besu ,ndihem shum keq sdi si ta perballoj kete situate sepse eshte fmiu ne pytje sdu te rritet jetim ,nuk e di nese permitesohet por ne momentin qe i tregova per videot e gjithqka ai edhe vet osht tmerru madej ka qendru ne spital naten ,kur erdhine shtepi mundohej mu arsyetu kam qen i pit kom ra ne grack te saj,mirpo nuk osht e para prej se jom martu kshtu ka qen ky gjith .Nuk po di as qka me ba ,mu mban nshpi me prind e tij ,nuk osht qe sem lejon me dal ,kom gjtha te mirat kurgjo sum mungon, kohes fundit fillova me menu qe ka ndryshu se shum mir u sillke deri te momenti final.Nuk po di si te veproj familja jem se dijn ,per veq vllaut se dojsha ta din dikush se me shkonin ment per i ba keq vetes ,veq e di qe djali pom dhimet shum qysh me lan jetim, gjithashtu dhe prind i kom te semur ,si ti ngarkoj me ku**illaqe te burrit ,mos kish qen me mir me marr ni banes me jetu me prind e mi edhe djalin,po deshta me marr mendimin e juv mos po gaboj se ndoshta permirsohet.Jom e bukur shum edhe sdi qka sheh te ato qe me tradhton as nuk mu afrohen tu e pas jeten shum mir djalin si Yll ,pse ma shkatrroj jeten. Ju lutem me keshilloni cila osht rruga ma e mir per mu .Pse nje burr tradhton kur ka nje grua shum te bukur nje djal shum te bukur ,nje jete normal ? Une nuk mundem me tradhtu as mendja sem ka shku asnihere rrjedhi prej familjes te moralshme smundem as ti mendoj ato gjera e ler ma me i bo un shpesh ktu komentoj kur i shoh qe disa gra i tradhtojn burrat e tyre prej sikletit flokt te nalt me shkojn se nuk jom asi personi as inshallah nuk kom me u bo kurr ma perpara ndahna e heku qafe burrin se sa me e tradhetu .I lutem Zotit te me drejtoj me te vertet gjindem ne humner .Ju lutem me keshilloni si motren e juj qfar te bej si te veproj .Faleminderit histori te jetes me falni qe e zgjata kalofshi mir .