Jam shtatezen me burr te martuar po pres dy binjak , Kam vendosur qe ti rris e vetme pa ndihmen e te dashurit tim sepse gruaja e tij me tha se...! | Histori Të Jetës

Jam shtatezen me burr te martuar po pres dy binjak , Kam vendosur qe ti rris e vetme pa ndihmen e te dashurit tim sepse gruaja e tij me tha se

Jam shtatezen me burr te martuar po pres dy binjak , Kam vendosur qe ti rris e vetme pa ndihmen e te dashurit tim sepse gruaja e tij me tha se…!

Jam shtatezen me burr te martuar po pres dy binjak , Kam vendosur qe ti rris e vetme pa ndihmen e te dashurit tim sepse gruaja e tij me tha se – Pershendetje historia ime esht kjo jam nje vajz mergimtare edhe un kam nje histori dashurie te cilen du ta ndaj me ju isha vetem 18vjeqe kur u dashurova kalova me ni djal afro 3vite pastaj ndodhi pa prit ndamja cilen nuk e pritem asnjeri shkaktar te ndarjes ishte vllau i te dashurit tim i cili mashtroi me motren e gruas te vet e martuan pa deshir shkun dy vite me gjejti prap fillum edhe pse ishte i martum u takum prap i bashkum zemrat fillum te kalojm prap planifikoj edhe ndamjen deri sa nuk na zbulun para se te kuptoja qe jam shtatzan dhe ne at moment ne telefon me mori gruja tij me tha nese nuk e len te qet te boj be ne qka do qe lendus veten un at nat desha tja jap lajmin e gzuar atij qe me duket jam shtatzan po nuk ndodhi kjo u desh te vendosi qe ajo te jeton e fmija te mbetet vetem i imi zgjodha ket familja me qiten prej banese tani punoj per buken e gojes kom 7muaj e gjys shtatzan bineq djem aj me kerkon me thirr jam detyru te ndrroj numrin mos tme gjen askund te vetmin kujtim kam femijen por un zgjodha fmijen lash familjen ndoshta dhe kam ber gabim por smunda te heq dor vllau i te dashurit e din qe kam jam shtatzan me ka par ne pushim rastesisht kam pas 5muj e gjys barku im pat fillu me u vrejt dhe prap ska tregu nuk di qysh kjo bot e rrejshme fmijen e vllaut mos ta don kto fmij ne bark tem qe po rrin jam betu qe kurr asnje antar i te dashurit nuk kan me i taku fmijt e mi ka me luftu per to mos me ju mungu kurgjo un ka me qen mami dhe babi gjithmon puna ime esht sekretare ne ambasad te arabis ne zvicerr kjo ishte historia ime qe shpresoj mos ti ndodh askujt edhe pae jom e lumtur edhe jom e fort rri ne kemb tmia pa asnje antar timin qe tme ndimon perveq nje shoqe kolege punes qe me rrin afer gjithmon kujdeset per mu vjen ne kontrolla me mu flen tek un shkaku qe friksohet mos me kapin dhimbjet kjo jam un qe perballem me keto ju betohem anonime Jam shtatezen me burr te martuar po pres dy binjak , Kam vendosur qe ti rris e vetme pa ndihmen e te dashurit tim sepse gruaja e tij me tha se