Jam prej atyre femrave me fat, se djali qe me ka kerkuar doren ka qene simpatia ime prej femijerise! | Histori Të Jetës
me fat

Jam prej atyre femrave me fat, se djali qe me ka kerkuar doren ka qene simpatia ime prej femijerise!

Jam prej atyre femrave me fat, se djali qe me ka kerkuar doren ka qene simpatia ime prej femijerise! – Mrm histori te jetes ja erdhi dita qe dhe un te shkruaj historin e bukur te jetes time. Jam nje vajze 22 vjece dhe jam e lidhur me nje djale qe e kam njohur para 5 viteve ne nje dasme ishte dashuri me shikim te pare gjate dasmes shkembyem nr e tlf dhe pas disa ditve me mori telefon folem dhe kshu u dashurum marrezisht pas nj tj. Pas disa muajve aj detyrohet te shkoj larg shqiperis kjo gje me dhembi shum mua se nrm largsia do bente te veten dhe pasi iku jeta ime jashte humbem kontakt 2 vite nuk dija asgje per te nese ishte mir asgje nuk dija deri ne momentin kur aj i kishte treguar gjithcka kusheritit tim. Njekohehsisht kusheri ime ishte shoku i ngushte i tij dhe pas 3 vitesh qe kishin kaluar qe nuk kisha fol me te vjen moment i mir kusheri im me thot qe dikush po te kerkon ty dhe don te flisnin mua nrm me maltretuu zmr fort se e dija se nuk mund te ishte askush tj pervec atij. Mezi prisja te flisja me te ti degjoja zerin e tij qe me kishte munguar tere kto vite oh zot po dridhesha nga ankthi kur i shkr ckm. Dhe kshu filloj serish dashuria jone qe ne fakt nuk kishte mbarur kurre dhe pse kishim 3 vite larg nj tj pa folur pa ditur asgje per nj tj e ishte qe mendonim per nj tj tani aj ndodhet larg meje po gjithseia per shkak te shkolles nuk mund te bashkohem me te duhet te pres dhe 3 vite qe te bashkohem me te oh zot. Per mua do jet kto 3 vite si 10 shekuj. Dhe pse jemi larg nj tj duhemi shum dhe pse zihemi rrim nje jave pa i folur nj tj prap na bashkon zmr se nuk mund te rrime pa nj tj. Miqte e mi ja dashuria e vertet egziston dhe pse jam larg zmr time me trup po me zmr jam gjithmon me te, jam prej atyre femrave me fat se djali qe me ka kerkuar doren ka qene simpatia ime prej femijerise. DASHURIA e vertet egziston. Flm qe lezuat historine time te dashurise ju bekofte zoti. Anonim ju lutem!