Jam penduar shum qe e kam tradhetuar burrin,Ai sillet shum mire me mua dhe nuk din asgje per... | Histori Të Jetës
Jam penduar shum qe e kam tradhetuar burrin,Ai sillet shum mire me mua dhe nuk din asgje per

Jam penduar shum qe e kam tradhetuar burrin,Ai sillet shum mire me mua dhe nuk din asgje per…

Jam penduar shum qe e kam tradhetuar burrin,Ai sillet shum mire me mua dhe nuk din asgje per…-Pershendetje per ju stafi dhe per te gjithe ata qe lexojn, edhe une site gjithe ata qe kan vendosur te ndajn cdo halle qe i mundojn sot morra guxim te ndaj edhe une mllefin qe me mundon shume vite..Jam 28 vjecare jam e martuar kam 2 femi ,jam martuar ne moshe shume te re me personin qe dikur e kisha enderr e dashuroja jasht mase,,por fatekqesisht ai ishte mjaft gjeloz 5 vite nuk ndryshonte edhe e shifja se cdo dite e me teper raportet e tona po bohen me te ftohta,,asnjeher nuk me degjonte cka une i thosha asnjeher nuk me dhuronte dashurin qe e ndihte per mua por edhe une e njejt isha me te.. cdo here udhetonte me genjente sepse ne jetojm ne gurbet ai cdo te dyten jav udhetonte ne kosove une i kerkoja cdo here arsyen se perse me thoshte ska te bej me ty etj etj,,,pas nje kohe pasi qe me erdhi shpirti ne maje te hundes u kyqa edhe une si shume te tjere ne keto rrjetet sociale si chat, fb etj edhe aty kajoja jashtzakonisht mire me njerzit qe ishin atty kur pa pritmas fillova te flas me nje djale i cili filloi te me pelqen dhe me ane te shronjave qe ne zhvillojshim bisedat ne chat u dashurova shkembyem add edhe cdo dite isha ne kontakt me te ai me thoshte se ishte i vetem dhe se kishte askend prandaj insistonte te jet me mua pasi qe une te gjitha prb familjare qe kisha ia tregojsha dhe fitova besimin me te madh ne te…3 here ne ks jam takuar me te ,,heren e fundit kam fjetur me te….kur papritmas nje dite u futa ne fb dhe pash qe ai kishte familje njejt si kur une por serish nuk pranote nje gje te tille sepse me thoshte se te dashuroj marrezisht e keshtu fillova te humb kontakt me te ama cdo here me mendje tek ai, e pasha qe me ska interesim per burrin tim pasi qe i njejti ishte me mua cdo te dyte jav udhetonte,,,,,jam penduar per cdo gje nuk e di sesi ti shlyej keto marrezira qe kam bere,kam menduar se vetem te rinjt gabojn por asnjeher te martuarit ,kam tentuar te vetvritem ,jam ndar nga burri prap jam kthyer asnjehere nuk kam marrur guxim ti tregoj se cka une i kam bere ati…..tash kemi raporte te mira nder vete por kjo breng me pengon qe une e kisha tradhtuar,o Zot ende dridhem kur shkruaj ju lutem keni durim te moss me ofendoni moss te me shani por kam nevoj per mendimet e juaja pozitive …cka te bej ti tregoj ?te ndahem? apo ta mbaj per tere jeten sekret