Jam nje vajz me letra dhe kam frike shum nga martesa per interes , Kur po lexoj ketu shum histori te ndryshme mua po me kap frika se ndoshta do te... | Histori Të Jetës
Jam nje vajz me letra dhe kam frike shum nga martesa per interes , Kur po lexoj ketu shum histori te ndryshme mua po me kap frika se ndoshta do te

Jam nje vajz me letra dhe kam frike shum nga martesa per interes , Kur po lexoj ketu shum histori te ndryshme mua po me kap frika se ndoshta do te…

Jam nje vajz me letra dhe kam frike shum nga martesa per interes , Kur po lexoj ketu shum histori te ndryshme mua po me kap frika se ndoshta do te – Përshendetje du t’mbes anonim , jam nje vajz e re 20vjeq jam beqare dhe nuk jetoj në Kosove . Une gjithmon jam rrit me fjalt e rrethit tim se me mir edhte ta gjejn burrin me misit se sa vet kshtu dhe une nuk e kam marr guximin ta gjej vet edhe pse shum shansa kam dhe kam pas , po jam nje femer qe nuk dua ta merzis familjen time se e di shum mir qe atyre nuk ju pelqen , ju lutem mos me keqkuptoni sepse nuk jam kuder atyre vajzave qe e gjejn vet partnerin perkundrazi une i pergezoj qe jan t’guximshme dhe shum her ndodh edhe familjen ta braktisin per ket fakt edhe pse eshte pak e dhimbshme me ket mentalitet qe e kem po shqiptar jemi nuk mund ta ndryshojm edhe pse jemi n’shekullin 21 , du te hy ne tem mfalni e zgjata pak , historit e ksaj faqe i lexoj ndonjeher , por te gjitha hisorit jan te dhimbshme dhe kam nje pytje per te gjith . Vertet kaq e vshtir eshte te martohesh ? Sepse une me kto qe po i degjoj po kam frik edhe te filloj ta mendoj martesen p.sh une jam me letra dhe shum i frigohna interesit per ket dhe ja kam len ne dor familjes time , por edhe familja nuk e siguron nje njeri , neyse , vetem deshta komente tmira nga ju pa ofendime desha vetem tju tregoj se me kto historij qe po i lexoj shum po kam frik te marr nje hap per veten time edhe pse shum oferta kam po frigohna mos po behem viktim sikur shum vajza ktu qe po i shkruajn historit , flm nese e postoni dhe ju qe e lexoni diten e mir kaloni mir Jam nje vajz me letra dhe kam frike shum nga martesa per interes , Kur po lexoj ketu shum histori te ndryshme mua po me kap frika se ndoshta do te