Jam nje femer e bukur te gjithe ma kan lakmi,Por burrin nuk mundem ta shoh me sy... | Histori Të Jetës

Jam nje femer shume e bukur te gjithe ma kan lakmi,Por burrin nuk mundem ta shoh me sy

Jam nje femer e bukur te gjithe ma kan lakmi,Por burrin nuk mundem ta shoh me sy…

Jam nje femer shume e bukur te gjithe ma kan lakmi,Por burrin nuk mundem ta shoh me sy…-Pershendetje ju lutem anonim , jam 43 vjeqare i kam dy femije te medhenj , jam martuar 17 vjeqare burri im ishte nje i lazdruar ku tere jete jeta me shkoj ty hek me te ,ku te gjithe jan te quditur sa e fort jam e kam qene per te ,por per hir te karakterit tim e te familjes dhe dashuris, e durova duke e perkrah ne qdo gje , duke e prit me vite nga Gjermania e ne te gjitha aspektet tjera, mirpo dolem jasht prap para 20 viteve bashk me fmije , ky u rahatu me ndihmen time ku te gjithe qe na njifshin nuk besonin a eshte ky ai person ,duke me then mua bravo se ti e bere me mend duke luftuar per te , per te miren e tij e neve,jeten e mir e patem derisa kuptova qe me ka tradhetuar edhe ketu nje kohe te gjate me nje te paftyre me te re 10 vite se une , e kam kritikuar se po dyshoja ja kom zere edhe disa Sms po kurrr nuk pranojke , aq i kam besu se shume e kam dashte prej femijeris jam me te , por me ne fund u qarta me besoni sa qe gati vdiqa , me pranoje pasi qe fola une me at lavire ku ajo me tha gjdo te zeze per burrin tim , ooo zot sa veshtir ish,ky me perulet qan i vjen keq prej femijve qe e din edhe ata , ben qmos , por per mua asgje me nuk vlen se e kuptoj qe gati 30 vite i shkuan ne lloq me mua , une me nuk e Dua hiq me ka dal prej zemres krejt , ma ka digj kur nuk e di qka eshte nje mashkull tjeter , vetem per te kam jetu jam nje femer e bukur me te gjithat ku me kan lakmi me besoni te gjithe , por normal per te nuk pasna qene ,problemi eshte nuk kam ku te shkoj se nuk me ndihmon askush se i kemi femijt e medhenj nuk me takon asgje , nuk kam punuar se nuk me ka len aj , se kushtet i kishim teper te mira Lakmi na marin te tjeret , por nuk e kam prit te vi ne kete dite te zeze prap , pas atyre sakrificave te mija per te , por nje gje e kuptova se i keqi nuk ndron kur , u mundova per hir te dashuris te femijve te gjitheve ,dhe me fund po digjem si flaka ne zemer , me besoni se kur me nuk kam me qene personi i njejte , nuk po muj ta shoh me sy , vetem zoti i madherishem e di si ndihem une se nuk eshte leht ta humbasesh jeten per nje njeri qe as vet nuk po di me, te gjithe me kan thene eshte me mend te femijve , por une prap se prap nuk ja ktheva shpinen , dhe me ne fund (tash) po e fajsoj veten a aq budall a e mir paskam qene per nje pakarakter qe zemra me ka plas ,faleminderit per kohen e juaj !!