Jam me te por nuk e dashuroj aspak me dhimbset ti tregoj , E dashuroj ish te dashuren time tek ajo kam mendjen dhe... | Histori Të Jetës

Jam me te por nuk e dashuroj aspak me dhimbset ti tregoj , E dashuroj ish te dashuren time tek ajo kam mendjen dhe

Jam me te por nuk e dashuroj aspak me dhimbset ti tregoj , E dashuroj ish te dashuren time tek ajo kam mendjen dhe…

Jam me te por nuk e dashuroj aspak me dhimbset ti tregoj , E dashuroj ish te dashuren time tek ajo kam mendjen dhe – Pershendetje histori te jetes se pari ju pershendes juve jeni nje faqe e mrekullueshme edhe un desha te ndaj historin time ju ju Jam nje djal nga ferizaji jam 30 vjeqar kur isha ne moshen 18 vjeqar edhe un si qdo i ri u dashurova me nje vajz kaluam nje koh se bashku ne lidhje po ashtu edhe marrdhenje kishim kalu se bashku por nje dit vajza qe un e deshta me doli tradhetare iku u martua me nje tjeter njeri ne  Gjermani  ja kishte gjetur dikush i familjes  dhe kjo pranoj te martohet me te vetem per letrat dhe kushtet qe aj kishte  kurse un mbeta me zemer te thyer Pas nje kohe shum te gjate u njoftova me nje tjeter vajz kaluam dit e nate se bashku ne rrjetet sociale po ashtu edhe ne telefone por me then te drejten un e kisha vetem ta kaloja kohen qe ta harroj ish dashnoren qe me la me at inat u lidha me kete vajzen tjeter te cilen nuk e doja fare kurse kjo vajza me donte shum dhe ende me don u takuam kishim edhe mardhenje kurse sillem me te kinse e dua por asnjehere nuk ja kam treguar te verteten qe nuk e dua qe un e kisha ta harroj te kaluaren time gjithmon e kam genyer i kam then te dua flisnim per te ardhmen ton por ne zemren time eshte ish e dashura qe iku me la per nje tjeter Ju lutem me kshilloni qfar te bej ti tregoj se e gjith kjo ishte nje genjeshter te cilen e pranoj dhe un vet apo ti tregoj verteten ti them qe nuk e dua por ajo me do shume me dhimbet nuk e di qfare te bej ju lutem nje keshille nga ju Ti tregoj qe nuk e dua veq kinse e kam dashur ter keto vite Apo te vazhdoje keshtu siq kam vazhduar deri me tani Ju lutem me ndihmoni Jam me te por nuk e dashuroj aspak me dhimbset ti tregoj , E dashuroj ish te dashuren time tek ajo kam mendjen dhe