Jam i martuar dhe kam tradhetuar gruan me nje grua e cila ka femij me tjeter burr , Qe nga ajo dit mua me kan shkuar te gjitha punet keq sepse...! | Histori Të Jetës
Jam i martuar dhe kam tradhetuar gruan me nje grua e cila ka femij me tjeter burr , Qe nga ajo dit mua me kan shkuar te gjitha punet keq sepse

Jam i martuar dhe kam tradhetuar gruan me nje grua e cila ka femij me tjeter burr , Qe nga ajo dit mua me kan shkuar te gjitha punet keq sepse…!

Jam i martuar dhe kam tradhetuar gruan me nje grua e cila ka femij me tjeter burr , Qe nga ajo dit mua me kan shkuar te gjitha punet keq sepse – Përshendetje kush mundet mem ndimu per nje hall  te madh qe mka kap koheve te fundit po du me cek se para kesaj ndodhi qe un jam duke e perjetuar i kam pasur punt mire me te gjitha gjerat po pprej qe me ka ndodhur kjo ngjarje ne jeten time gjithqka ndryshoj .Une jam i martum kam 3 fmi po rasisht jam takhu me nje femer dhe gjat bisedes tone qe ne e bojshim me at gruan e martuar u pershtateshim ne muhabet dhe  kemi ndrru nr dhe dhe kemi fol ne telefon dhe gjat bisedes tone ne filluam ta pelqejm njeri tjetrin nuk na u desht shum qe  te bisedojme dhe ta lejm nje takim tonin vetem un dhe ajo gruaja  dhe jami dal kemi njet ajo isht e martume dhe ajo kisht dy fmi po ishe e ndame prej burrit e une prej asaj nate qe kam flejt me ata  gjithqka ka ndryshuar tek un ne aspekte te keqija gjithqka e mire mu kthya ne te keq sepse me ka largu mue nga shpija ime dhe prej asaj dit mue punet vetem keq po me shkojn ne shtepin time . Une nuk po dua te flas me ata as me pa ata po ajo po me thirr e po me lyp dhe po ma mbush mendjen me dal , prap po dal me te edhe pse po e di qe po veproj gabim un nuk esht qe e dashuroj at grua por qe kemi dal vetem per qef dhe ky qef po vazhdon te ndodh edhe pse un nuk po dua por qe  ajo kur me telefono un dal nuk e di se qfar po me ndodh keshtu. Na jetojm ne gurbet dhe ajo dhe une me familjen time.Kjo ishte dhe historia ime shpresoj qe do me ndihmoni me keshillat…Jam i martuar dhe kam tradhetuar gruan me nje grua e cila ka femij me tjeter burr , Qe nga ajo dit mua me kan shkuar te gjitha punet keq sepse