Jam fejuar pa dashuri sepse dua dike tjeter , Jam ne kontakt dhe me at tjetrin kemi filluar te bisedojme pas shum kohe sepse...! | Histori Të Jetës

Jam fejuar pa dashuri sepse dua dike tjeter , Jam ne kontakt dhe me at tjetrin kemi filluar te bisedojme pas shum kohe sepse…!

Jam fejuar pa dashuri sepse dua dike tjeter , Jam ne kontakt dhe me at tjetrin kemi filluar te bisedojme pas shum kohe sepse – Pershendetje .. jam nje vajz 23 vjeqare edhe ne moshen 16 vjet pash nje djal qe nuk e kisha par kurr me hert edhe beta me goj hapur me pelqeu aq shum sa ne ate moment mu dridh trupi.. edhe kaloj nje koh qe nuk e pash me ate. Mos pas nje kohe ne dyt udhtojshim per gjermoni edhe ishim meni bus. Dhe ati ne bus nuk kishte as nje mosha ime. Por ai ishte 6 vite me i madh edhe nje pauze u afruma dhe folem si shok. Edhe ai me tregoii nje historii prekse per veten e ti lidhje me familjen e vet per vdekjen e babait edhe mua me dulen lot nga syt.. me kapi doren me tha mos nxjerr  lot per persona qe nuk i nje.. dej sa mrritem ne gjermoni rritem bashk edhe kur zhdripa pi busit mr dha nr e vet cdo her provojsha me thirr por sun merrsha forc ngat ti edhe kur u bente fjala per to isha shum e dopt nuk kisha forc.heren e pra kur thirra mu dok nje ze aqni trash sa e bylla telin. Edhe prej a saj dite qe folem ne cdo moment mend me rrishin mend veq tek aii edhe pastaj u lidhem ishte i vetmi person qe me kuptonte aq mir kurr nuk me lendoj kurr nuk me leshoj doren dhe shum her kam rrezikuar kam dal me to cdo nat ishim shum te lumter kaluam 4 vite edo muaj edhe erdh njohja te prindrit familja nime kurr ske dakort me te si pelqejke me thonin se ai so perti shkaku se ai ishte pa shkoll edhe nuk me lishin te dilsha as kund edhe provova shum her nuk me lan.. edhe kur hinabne fb e pash tek vllau i tii qe i urojshin per fejesen e vllaut edhe ai ishte personi qe me ka ndimuar shuum edhe ai ishte qe me dha lajmin e fejeses vllaut edhe me tha per fat keq aii ndodhii qe se pritem… hmmm dhe prej ati momentii ma 3 muj nuk hengra sen dej sa dojsha me prish veten ndrishe qe te me she aje qe shkrihemnper te por mua zoti me prunii nje semundjeee qee mua me ran edhe flokt edhe aii erdh ne spital rrinte per mu ati afer edhe prap u dushiim dhe me ndimonte ne menyr te ndrishmee edhe kaluan shuum jav edhee une u fejova edhe cdo her qe jom afer e mendoj ate edhe pse kam diken tjeter ku shkoj e takoj edhe ai nje dit me tha se jam dar nga e fejuara ime shkakuu se nuk te kam harruar ende prap ma qelii ate varr qe u mundosha me mshel ne dy dumii shuum shuum as ni sekond nuk muj me harru por ktu kujam fejuu oshte teper familje mir edhe ki djali nuk e meriton te le se aje edite historin time edhe me pranoi kshtuu por une edu atee jo te fejuarin por sdii qa te bej ju lutem me kuptonii edhe me jepnii nje mendim Jam fejuar pa dashuri sepse dua dike tjeter , Jam ne kontakt dhe me at tjetrin kemi filluar te bisedojme pas shum kohe sepse