Jam e martuar dhe kam femij,Por ish te dashurin e dua shume dhe ndoshta

Jam e martuar dhe kam femij,Por ish te dashurin e dua shume dhe ndoshta…

Jam e martuar dhe kam femij,Por ish te dashurin e dua shume dhe ndoshta…-Pershendetje… doja te tregoja pak nga historia ime e di qe bej gabim por zemra ndryshe po vepron Kam qen ne lidhje me nje djal para 8 viteve e kam dashur me ka dashur shum qe sdi as vet sa sa jemi dashur,kemi dashur te fejohemi por nga frika se isha e re masi ka ardhur te me kerkoj doren i kam then jo nuk te dua edhe pse e doja shum,tani jam martu kam femi,kur shkova te familja ime e takova ne rrug,me pershendeti dhe eca nuk fola me shum,por mbas nje ore me erdh nje sms nga ai,me tha je po aq e bukur si para 8 viteve me uroj per beben dhe me tha sot do te ishte femija im jo e tjetrit,filloj te me tregoj kur jemi taku takimet tona foton time ma dr qe kemi dal para 8 viteve dhe fillova te ndjej po te njejten dashuri,me kerkoi nje kafe te pim kemi dal ka qen dita me e bukur e jetes time.nuk ka pas as puthje as nje gje por vetem kafe edhe i kujtojshim kohet e vjetra dhe filloj te qaj me kapi doren me tha te dua ende nuk mund te dua tjeter asnje si ti,nuk jam martuar sepse nuk dua asnje tjeter,tha nese ti pranon qe te marfohemi mere beben me vete eja jetojm se bashku se femijen nuk dua ta humbesb por te dua aq shumm sa qe smundem pa ty,une jam e lumtur me burr e dua por dashuria qe kam per ket eshte e njejta si para 8 viteve. Ajo dashuri qe mendova qe ka mbaru nuk kishte mbaru ende e doja aq shum si ne fillim ndjenja e njejt ishte.me kishte me ka.lutur pasi jemi nda qe te fejohemi qe tja jap nje shanc prap kam.refuzuar se e misha le.duar te paren her aq shummm se qe as vet sdi si ka mund te jetoj ka qen ne spital,kur me kerkoi per se dyti fejes e refuzova se kam mendu qe do vetem te hakmerret per at qe ja kam be dhe i kam then.jo keshtu qe jam fejuar para 3 viteve kam vazhduar jeten time por ajo qe ndjej per te eshte nje dashuri qe smundem ta pershkruaj keshtu qe une flas me te ne tel por skemj dal me asnjeher edhe i kam then qe nuk e tradhetoj burrin tim sepse e dua shum burri e di qe kam pas lidhje me te nuk e kam genjyer asnjeher per at arsye burri me do shum po ne anen tjeter dashurija per ish te dashurin tim esht taman si para 8 viteve aq shum e du aq shum ndjej per ta sa qe nuk di nga te ja mbaj qfar vendimi te mar?Jam turbullu e tera dhe nuk po kam guxim te ja shprehi asnje njerit keto qka po i ndjej per mbrenda meje,thone qe dashurija e par nuk harrohet me te vertet kshtu qenka pernime nuk po u harrojka,un jam qudit si dola ate dit me ish te dashurin dhe sa mire kalum se bashku me ka shku dita sa 1 min kjo ishte historia ime shpresoj qe do ta postoni anonim dhe te me jipni keshilla se jeni shum te mire. klm