jam e fejuar por kam mbetur shtatzane

Jam e fejuar por kam mbetur shtatzane me nje Rus, te fejuarit ne KS i kam thene qe femije eshte i joti por …

Jam e fejuar por kam mbetur shtatzane me nje Rus, te fejuarit ne KS i kam thene qe femije eshte i joti por … – Pershendetje per faqen me te mire si gjith te tjeret desha edhe un te tregoj historin time jam nje vajz 20 vjecare jetoj ne ks ferizaj kam pasur para nje viti nje lidhje me nje rus 30 vjecar jemi dashur aj tani ka krijuar familje te re ka femij tani edhe un kam kriju lidhje te re me nje djal te ks me don shume ma kan gjet familja mundohem ta dua edhe un para disa jave me erdhi nje mesazh nga ai rusis me tha eja te bejm mardhenie perseri me mungon i thash mos fol palidhje je i martum ke familje poashtu dhe un jam ne lidhje te re por ai me tha qe esht ndar nga gruaja sepse nuk kishin pas raporte tmira dhe qe asnjeher nuk e kishte dashur at por ende mua me dashuronte i besova dhe e lam te takohemi ne vendin tone erdhi aj ketu shkuam ne nje banes qe e kishte aj ketu dhe bem mardhenie ai kishte inqizuar un asgje nuk dija keshtu takoheshim nje jave derisa shkoi aj dhe ende flisnim dhe i tregova qe kam vendos te fejohem me tha nuk do te fejohesh filloi me kercnime me tha un ende jam i martuar te kam genju u shokova i thash te ktheft zoti shiko jeten tende mos me shqetso pastaj ai me tha kam nje supriz per ty i thash qfar dhe me dergoi videot tona dhe me tha qe nese nuk vjen prap keto video postohen nuk kisha zgjidhje tjeter shkova ne bansko e lam te takohemi hyna te bej dush ai me tha te pres jasht ai ne fakt mi kishe mar robat dhe kishe dalur me la desh mbeta ashtu as peshqir nuk me kishte len sdija qfar te bej me ndihmoi nje pastruse aty dhe tash kam mbet shtatzan me at por atij ne ks i kam than femin e kam me ty dhe aj po gutet me me mar sa ma shpejt jam shum keq isha e detyruar ju lutem ndihmoni.! – Jam e fejuar por kam mbetur shtatzane me nje Rus, te fejuarit ne KS i kam thene qe femije eshte i joti por … –